Klacht: erg smerig huisje voor een hoop geld

m V.D HAAK op 26 augustus 2022 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 26 augustus 2022

Een klant van Center Parcs heeft een klacht ingediend over de slechte staat van hun huisje, dat ze voor meer dan twee duizend euro hadden geboekt met vroegboekkorting. Bij aankomst was het huisje erg vies, en ondanks meerdere meldingen bij de receptie en pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

wij hadden een vroeg boek korting gedaan in het jaar 2021 waren kwijt ruim twee duizend euro. mochten er om een uur in . daar aan gekomen bij het huisje wisten we niet wat we zagen . verschrikkelijk wat zag dat er uit . daar waar mijn klacht reeds gemeld is bij de receptie wisten we niet wat wij horden.paar keer gebeld en gemaild maar nooit een reactie gehad.vinden wij erg jammer.

Gewenste Oplossing:

komen jullie maar met een oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door m V.D HAAK
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM