Klacht: Een niet fris huisje

Karin1951 op 04 juli 2013 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 4 juli jl. werd er een e-mail gestuurd naar de gast door het Webcare Team van Center Parcs. De gast heeft een cadeaubon ontvangen welke geldig is op een volgend verblijf.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 4 juli 2013

Een gezin had een teleurstellende ervaring tijdens hun verblijf in een VIP huisje bij Center Parcs Parc Sandur. Ze constateerden dat het huisje niet schoon was, met vuil en stof op de vloer, een onaangename geur in de beneden WC en een vieze WC-bril in de boven WC. Ondanks hun klachten ontving het gezin alleen een standaard reactie van het park.

Mijn Klacht:

Met enige verbazing ontvingen wij een aanbieding waarin werd geschreven dat ons laatste bezoek ons waarschijnlijk nog vers in het geheugen lag. Nu dat lag het zeker. Je op en aanmerkingen kenbaar maken bij het park en op de website heeft helemaal geen zin, er komt een standaard mailtje terug. “jammer dat u het niet naar de zin heeft gehad. Mijn man is zwaar hartpatiënt, reden dat wij tegenwoordig wat dichterbij huis blijven. Dit was zijn verjaardagscadeau. Nu eens naar Parc Sandur…dachten wij i.p.v. de Huttenheugten die altijd goed is. Nu hadden wij dit maar niet gedaan. Het VIP huisje was vies.
Plukken vuil en stof op de grond
Pils doppen op de grond.
de beneden WC stonk naar oude urine
de boven WC had een vieze wc bril aan de binnenkant ( zien ze toch niet)
in de hal werden mieren veldslagen geleverd en er lag een vieze oude lokdoos.
De beloofde handdoeken moesten wij zelf gaan halen
De houder in de koelkast was stuk ( is vervangen)
Lichten waren stuk.
Maar eerlijk is “braaf” de broodjes werden iedere dag samen met de krant netje geleverd. Ik moet hard werken om alles in goede banen te laten verlopen. Mijn man heeft het zwaar met zijn afnemende gezondheid. Dus wat is nu leuker dan een fijn weekje er tussen uit? Het trieste vind ik nog dat er niets met je klacht word gedaan
Vriendelijke groet, Karin de Heer.

Gewenste Oplossing:

Dat mogen jullie zelf invullen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 04 juli 2013 om 13:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 4 juli jl. werd er een e-mail gestuurd naar de gast door het Webcare Team van Center Parcs. De gast heeft een cadeaubon ontvangen welke geldig is op een volgend verblijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Center Parcs beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM