Mijn Klacht:
L.S.
Vanaf oktober 1986 t/m september 2025 hebben mijn vrouw en ik 55 maal diverse parken van Centerparcs bezocht. Voornamelijk echter in de Kempervennen.
Omdat wij graag ons 60-jarig huwelijk een feestelijk tintje wilde geven, waren wij van plan samen met onze kinderen en kleinkinderen van 27 april t/m 1 mei a.s. een midweekje in de Kempervennen te gaan doorbrengen. Omdat wij al jaren als Friends te boek staan en altijd reeds om 13.00 u de bungalow in mogen, gingen wij er zonder meer vanuit, dat wij ook ditmaal gebruik konden maken van de Early Check-in. Wie schetst echter onze verbazing, dat er nu heel andere regels gelden en wij nu kennelijk voor Centerparcs geen goede Friends meer zijn. We mogen nu pas om 16.00 u de bugalow in, zodat na alles uit te hebben gepakt en de bedden hebben opgemaakt, de hele middag al voorbij is.
Wij zijn hier dan ook dermate verbolgen over, dat wij niets meer met Centerparcs te maken willen hebben. Wij hadden ons intussen aangemeld voor de nieuwsbrief, maar die annuleren wij per direct.
Gewenste Oplossing:
Als men bereid is ons voor de periode 27 april t/m 1 mei a.s. een gratis Early Check-in te gunnen, dan willen wij de reeds aan Centerparcs doorgegeven 6 pers. bugalow alsnog boeken.


