Klacht: compensatie gesloten auquamundo, 3 dagen

Thijs Rijswijk van op 06 december 2021 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 6 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

van 19 t/m 26 november 2021 huisje gehuurd op de Eemhof. Helaas dinsdag de 23e een brief waarin stond dat aquemundo gesloten is tot donderdag. Reparatie machinekamer. We zouden 10,- euro p.p. per dag als compensatie krijgen. Toen weer een brief, dat ook donderdag het zwembad nog gesloten zou zijn. We snappen dat er gerepareerd moet worden als er stukken zijn, alleen de compensatie van 10,- euro p.p. per dag vinden we niet in verhouding staan voor waar we nu geen gebruik van konden maken. Een dagkaart is nl. 21,- euro p.p. en een avondkaart 14,- euro p.p. We hopen dat u dit bedrag van 10,- euro per dag in heroverweging wilt nemen en horen graag van u.

Gewenste Oplossing:

6 x 21,- euro is 126,- euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Thijs Rijswijk van
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM