Klacht: Center Parcs adverteerd met niet bestaande aanbiedingen.

Jaylynn op 06 augustus 2014 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 14 augustus jl. is er een e-mail gestuurd naar de gast door het Webcare Team van Center Parcs.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 6 augustus 2014

Een consument heeft ervaren dat Center Parcs adverteert met een last-minute aanbieding voor vier personen vanaf 149 euro, maar bij het klikken op de advertentie blijkt er niets beschikbaar te zijn voor deze prijs. Na contact met de klantenservice kreeg de consument te horen dat de aanbieding uitverkocht was, maar er werd geen specifieke informatie over het park of de datum gegeven. De consument blijft dezelfde advertentie tegenkomen, ondanks het gebrek aan beschikbare opties.

Mijn Klacht:

Bij mijn zoektocht naar een vakantiepark op zoover. Wordt ik al twee weken geconfronteerd met een aantrekkelijke center parcs aanbieding.

– LAST Minute aanbieding 4 personen vanaf 149 euro. BOEK NU

Bij het gebruik maken van deze aktie wordt je echter direct door gelinkt naar de officiële center parcs site. Nu blijkt al snel dat er helemaal niets te boeken is voor deze prijs. Zelfs niet een prijs wat ook maar in de buurt komt.

Na een paar dagen deze spam reclame voorbij te hebben zien komen. Neem ik contact op met center parcs. Om hulp te vragen bij het boeken van deze aanbieding. Deze center parcs medewerker verteld mij dat de aanbieding is uitverkocht. Maar om welke park het ging of de datum kon hij mij niet vertellen.Twee dagen later komt weer dezelfde reclame voorbij en ik neem wederom contact op met center parcs. Nu krijg ik een andere medewerker aan de lijn die aangeeft dat deze advertentie helemaal niet bestaat???

Een paar dagen later komt dezelfde reclame tevoorschijn.
Om alle twijfel nu weg te nemen. Maak ik een foto van de aanbieding en stuur deze plus klacht naar de afdeling guest relations van center parcs.

Aangezien er in eerste instantie niet op mijn mail wordt gereageerd. Besluit ik deze afdeling te bellen. Waar je te woord gestaan wordt door een uiterst vriendelijke en behulpzaame mevrouw.

Na de klacht te hebben besproken. Kom je er achter dat er in deze periode “GEEN” van alle parken überhaupt te boeken is voor deze prijs.
Er zijn nog wel een paar last minute bungalows beschikbaar. Maar deze komen iets hoger uit dan de 149 euro ( namelijk 999 euro ).

Er staat toch echt duidelijk in de advertentie vermeld ” Last Minute ” BOEK NU

Op de eerste plaats vind ik het jammer dat een bedrijf als center parcs met dit soort leugenachtige reclames bezoekers probeerd te lokken.
En frustrerend dat je twee weken lang door center parcs van het kastje naar de muur wordt gestuurd. Met als resultaat een standaard antwoord. Dat ze de situatie heel vervelend vinden, maar dat ze niets voor je kunnen betekenen…
Het is zeer spijtig dat center parcs haar klachten niet bepaald serieus neemt en met een oplossing komt.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht van een bedrijf als center parcs een passende oplossing voor mijn klacht. Wat ook overeenkomt met de advertentie die zij aanbieden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Geachte gast, Helaas beschikken we niet over uw e-mailadres waardoor we u geen gepaste reactie kunnen toesturen. Graag ontvangen we alsnog uw e-mailadres. U kan deze toesturen naar [email protected]. In afwachting van uw reactie verblijven wij. Met vriendelijke groeten, Webcare Team Center Parcs

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Mijn e- mail is [email protected]

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - U kunt mij bereiken op [email protected]

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Center Parcs beoordeeld.

Center Parcs

Heeft op 14 augustus 2014 om 09:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 14 augustus jl. is er een e-mail gestuurd naar de gast door het Webcare Team van Center Parcs.

Jaylynn

Heeft op 14 augustus 2014 om 10:00 geantwoord

Center parcs komt met een heel technisch verhaal. Waarom de klant soms verouderde banners krijgt te zien. Vreemd genoeg heeft alleen centerparcs daar last van en niet bijvoorbeeld de supermarkten, bouwmarkten en reis organisaties. Waar ik dagelijks reclame van ontvang.
Het komt er op neer dat center parcs op de hoogte is van dit probleem. Maar dat zij op deze wijze makkelijk aan eventuele nieuwe bezoekers kunnen komen. Zoals verwacht komt zij met de gebruikelijke zin. Helaas kunnen wij niets voor uw beteken.

Deze klacht is dus NIET OPGELOST..

het is logisch dat center parcs op een 100% scoren komt bij opgeloste zaken. Zij geven een niets zeggend antwoord en de klacht wordt vervolgens door klachten.nl afgesloten met OPGELOST ???????

Dit geeft een totaal vertekend en onrealistisch beeld van de werkelijkheid.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM