Klacht: Binnen een week de prijs omhoog

l.m.r.v.b op 27 augustus 2021 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 27 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Half augustus een huisje geboekt bij de huttenheugte, omdat wij nog een voucher hadden deze gebruikt en moesten nog een verschil van €110 bij betalen. Echter is de prijs nu totaal de €110 goedkoper dan wanneer wij boekte, heel bijzonder dat dit nu het verschil is en centerparcs in geen enkele opzicht mee wilt werken in combinatie van een voucher om daar te gebruiken voor uit eten te gaan of wat dan ook! LANDAL heeft een veel betere service hierin en komt je het verschil gewoon tegemoet.

Nee we moeten maar mee klachtenformulier invullen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de €110 verschil terug willen, dit mag ook voor activiteiten/ restaurant bon zijn op het park

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door l.m.r.v.b
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM