Klacht: annulering.

Rinus Klop op 10 november 2022 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 10 november 2022

Een gepensioneerd echtpaar, dat 55 jaar getrouwd is, wilde een korte vakantie boeken met een voucher van de Hema, maar ontdekte dat de aanbieding misleidend was. Na het annuleren van de boeking kregen ze geen tijdige terugkoppeling van Center Parcs, ondanks meerdere telefoontjes met verschillende medewerkers. Het echtpaar is teleurgesteld over de gebrekkige communicatie en het gebrek aan actie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

We zijn 55 jaar getrouwd en gepensioneerd , geen geld voor een groot feest dus dan maar samen er even tussenuit met een voucher van de Hema. (achteraf misleidend geen midweek maar twee nachten) .Dat was voor ons te duur en hebben de dag er na gebeld met Center Parcs. We wilden dit namelijk ongedaan maken. Dat kon volgens een zekere Yonca en zouden binnen 48 uur er bericht van krijgen. Na drie dagen niets gehoord te hebben belde ik weer en kreeg een zekere Nhia aan de telefoon en die vertelde dat er niets aan gedaan was maar zij zou het regelen . Maar weer hoorden we niets . Ik heb weer gebeld en kreeg een zekere Sertac aan de telefoon en die vertelde mij dat er nog niets gedaan was . ( dit vind ik erg jammer) Maar hij ging even bellen na zijn terugkomst deelde hij mee dat hij de zaak geregeld had en ik bericht zou krijgen dat het bedrag van € 159,00 terug gestort zou worden op de bij hun bekende rekening. En zo ja het bericht kwam.
Maar geen geld , dus belde ik vandaag 10-11-22 weer en werd mij medegedeeld dat ik het geld niet terug kreeg op € 9,00 na. Op mijn leeftijd blijf je beleefd dus vroeg ik om een telefoon nummer van de administratie want ik ben best teleur gesteld door de werkwijze waar toch Center Parcs verantwoordelijk is. Maar die kreeg ik niet .
Ik heb contact opgenomen met De Kempervennen en hun het verhaal verteld en die adviseerde mij om een klachten formulier in te vullen. Zij vonden ook dat het Calcenter daar wel anders mee om hadden moeten gaan.
Maar om een lang verhaal kort te maken vraag ik u beleefd om hier even naar te kijken en mij het geld waar ik nu niets voor heb terug te storten. Nu gaat in deze dure tijd ons 55 jarig feest wel heel sober voorbij.
Wij hopen iets van u te horen , misschien sneller dan u telefoon dienst.
Ik wens u veel wijsheid. Alie en Rinus Klop.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of toch een midweek zoals de aanbieding van Hema deed overkomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rinus Klop
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM