Bij CBR zijn in totaal 1.615 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 3 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 1.7/10 (553 stemmen). Dien een klacht in over CBR. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over CBR in de categorie Overheid. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over CBR in de categorie Overheid. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van CBR en de snelheid waarmee CBR klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over CBR dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over CBR melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met CBR? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij CBR, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van CBR contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over CBR indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor CBR.
Hoeveel klachten zijn er over CBR?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.615 klachten over CBR ingediend, waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Overheid, klachtmelden.
Lost CBR klachten op?
CBR reageert niet via Klacht.nl.
Wat zijn de meeste klachten over CBR?
De meest voorkomende klachten over CBR gaan over Overheid, klachtmelden. In de afgelopen 12 maanden zijn 3 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met CBR?
U kunt contact opnemen met CBR door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van CBR?
CBR heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 553 beoordelingen.
Is CBR betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft CBR een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10 uit 553 beoordelingen en 1.615 klachten, waarop CBR via Klacht.nl niet reageert. Of CBR betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over CBR?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert CBR niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Een triest man op 23 december 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
De heer die van mij een examen heeft afgenomen is de slechtste examinator die ik ooit heb gezien. En kandidaat die voor mij was heeft hij een vraag gesteld over een G7 bord het zogenaamde pedobord en die examinator beweerde... Lees meer
Klacht van Beukofsky op 10 december 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Veertig jaar geleden heb ik bij een ongeval blijvend lichamelijk letsel opgelopen, dit is al vijfendertig jaar stabiel. Toch dwingt het CBR mij om, eerst om de drie jaar en tegenwoordig om de tien jaar, mij te laten onderzoeken door... Lees meer
Klacht van saniya op 06 december 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik ben vandaag voor de 4e keer gaan afrijden en nu net ben ik gezakt omdat ik kon stoppen voor geel licht.. Dat is ook iets wat me aangeleerd is.. Stoppen bij geel licht als je kan stoppen.. Mijn snelheid... Lees meer
Klacht van brnyksl op 03 december 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Geachte heer/mevrouw,
Giesteren 03 December . 2013 heb ik rijexamen gedaan in Roosendaal. Eerste examen door examen druk recht voorrang verlenen ging niet goed voor de rest goed,Maar helaas ben ik gezakt voor de tweede keer omdat het parkeren op 3... Lees meer
Klacht van es dev op 03 december 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Vanmiddag heeft mijn zoon afgereden voor zijn scooter rijbewijs....gezakt....waarop.... 1 sec. te dicht op een auto...voor de rest...perfect gereden volgens de rijexaminator en instructeur. Sorry maar waar hebben we het over 24 min en 59 sec perfect gereden 1 sec... Lees meer
Klacht van Suzanne19 op 25 november 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
examen gedaan in Zaandam CBR, gezakt voor auto uitviel en zogenaamd komt ze met een smoes ja en kijken, wat echt onzin is want ik keek goed en vaak, en er was een jongen voor mij met de zelfde examinatrice... Lees meer
Klacht van an00fran op 18 november 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Maandag mijn lotto formulier met 75.00 euro gewonnen prijs proberen in te leveren bij de co op te arnhem spijkerlaan.
Wordt daar weggestuurd omdat de prijs te hoog is. Waarom geeft men dat niet aan,zodat je weet tot hoe hoog zij... Lees meer
Klacht van lisalehman op 31 oktober 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik heb een klacht over de uitslag van mijn examen voor de auto, ik heb examen gedaan in doetinchem en tijdens de rit heeft de examinator nergens voor hoeven ingrijpen.. ik heb me netjes aan de snelheid gehouden en goed... Lees meer
Klacht van stephanie1993 op 28 oktober 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Hij liet mij zakken omdat ik zogenaamd niet in mijn achteruit kijk spiegel keek.
Terwijl ik wel erin keek. Maar hij zelf ergens anders naar keek.
Dit vind ik echt niet kunnen eigenlijk.
En het waaide heel hard dus de auto... Lees meer
Klacht van SuzevanBerloo op 24 oktober 2013 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik heb een probleem met het CBR. Tijdens mijn TTT kon ik het kenteken niet goed lezen gek genoeg. Twee maanden daarvoor ben ik nog bij de opticien geweest en heb mijn lenzen bij laten stellen. Mijn ogen zijn in... Lees meer