Mijn Klacht:
Betreft:
• Bericht gestuurd via Catawiki op 3/4/2021 om 11u14
• Klacht i.v.m. kavel 46790593 is
1. Bericht gestuurd via Catawiki op 3/4/2021 om 11u14
Beste catawiki
Mijn object Kavel 46790593 is aangeboden zonder dat ik daarvoor toestemming heb gegeven.
In verschillende berichten via contactopname met de expert Nicolas Couts heb ik dit aangegeven en op een bepaald moment zelfs het object willen laten verwijderen met de reden dat het verkocht was op 27/3/2021.
Ik heb van deze berichten via contactopname een bevestiging gekregen via mail, de bewijzen dat ik geprobeerd heb de verkoop te wijzigen / te annuleren.
Nooit heb ik enig antwoord gekregen.
Jullie bieden de mogelijkheid een object te laten verwijderen, in de praktijk blijkt dit niet mogelijk ….
Ik zie nu dat mijn object verkocht is…………………………..
MVG
Katrien Hendrickx
2. Klacht
1. Ik heb op 25/3/2021 een bericht gestuurd naar Catawiki om aan te geven dat mijn bieding niet klaar was om gepubliceerd te worden. Er moesten nog afmetingen aan toegevoegd worden. Vermits dit object zich op 100 km van mijn huis bevond, kon ik die op het moment van opmaken van aanbieding niet invullen. GEEN REACTIE.
2. Op 25/3/2021 heb ik nog een bericht gestuurd dat het voor mij niet klopt dat analoge, soortgelijke objecten – met dezelfde geschatte waarde van 150 euro – wel een minimumprijs vermelden, terwijl ik die niet kon invoeren. Ik wilde een minimum prijs stellen. GEEN REACTIE.
3. Op 27/3/2021 heb ik een bericht gestuurd naar Catawiki om mijn object te verwijderen met als reden dat het verkocht was op 27/3/2021. GEEN REACTIE
1-2-3: Hoewel ik iedere keer gebruik gemaakt heb van de daartoe geëigende contactknop bij mijn object, KREEG IK NOOIT EEN ANTWOORD van de expert, zelfs niet tot het einde van de veiling.
2: Met 2 maten en 2 gewichten werken op een online veiling is voor mij onaanvaardbaar. Als er een regel is, dan geldt die ofwel voor iedereen ofwel voor niemand. Daarom wilde ik ofwel een minimumprijs zetten, ofwel niet langer verkopen via Catawiki. Ik heb GEEN COMMUNICATIE gehad hieromtrent.
3: Op mijn vraag om mijn object te verwijderen (27/3/2021) en de eerste bieding (1/4/2021) zijn er 6 dagen (!) verlopen. Mijn object had dus zonder een enkel probleem kunnen verwijderd orden.
In het profiel van de expert, Nicolas Couts, lees ik:
“En via zijn netwerk werkt Nicholas Couts mee aan de steeds grotere naamsbekendheid van Catawiki op de internationale markt. Daarbij staan excellente klantenservice en een steeds hogere kwaliteit aan objecten bovenaan zijn prioriteitenlijstje.”
Mijn situatie bewijst het tegendeel van excellente klantenservice.
Conclusie
Catawiki moet dringend aan zelf-evaluatie en remediëring doen.
• Als er een contactbutton staat bij de objecten dan moet die ook werkelijk dienen om contact te kunnen leggen. Van mijn eerste bericht (25/3/2021) tot einde veiling (3/4/2021) kreeg ik nooit antwoord, nooit reactie.
• Als er een minimum prijs gesteld kan worden, dan moet die gelden voor iedereen en niet voor sommige objecten wel en voor andere niet, zeker als het om soortgelijke objecten gaat.
• Een vraag voor verwijdering van een object is een cruciale vraag op een veiling. Misschien een soort van alarmmelding zetten op deze vraag dat er minstens melding gemaakt wordt van het bericht én dat het object ook daadwerkelijk kan verwijderd worden.
• Het niet-beantwoorden van berichten is absoluut onprofessioneel en onbegrijpelijk voor een online openbare internationale veiling als Catawiki.
• De bevestigingen van mijn geposte berichten aan de expert op mijn mailadres zijn NO REPLY berichten. Op deze manier kan er dus ook niet gecommuniceerd worden. Deze bevestigingen zijn bewijzen van mijn geposte berichten.
• Het niet-beantwoorden van dringende berichten (vraag naar verwijdering gaat) is (grove) nalatigheid met ernstige problemen voor gevolg – zowel voor de koper als voor de verkoper. Bij een correct verloop zou er nu geen ernstig probleem zijn! Als er een mogelijkheid is om te verwijderen, moet die ook realiseerbaar zijn!
Ik hoop dat er snel klaarheid komt in deze penibele zaak.
Met beleefde groeten
Katrien Hendrickx
00 32 494/584952
[email protected]
3/4/2021
Gewenste Oplossing:
niet

