Klacht: Weigering huurauto Bezier airport 04-08-2017

Henricus Megens op 16 augustus 2017 over CarTrawler in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf CarTrawler
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 16 augustus 2017

Een klant van CarTrawler heeft een klacht ingediend over de weigering van een huurauto op de luchthaven van Béziers op 4 augustus 2017. Ondanks een eerdere reservering en betaling met een creditcard, kon de klant de auto niet ophalen omdat de creditcard verloren was, en andere betaalmethoden werden niet geaccepteerd. De klant uitte zijn onvrede over deze situatie en de verouderde aanpak van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik had de auto al lang geleden gereserveerd via Ryanair (FR704005120) en betaald per creditcard. Helaas ben ik de creditcard op de vertrekluchthaven verloren. Bij de balie aangekomen kon ik op geen enkele manier meekrijgen dan na het laten zien en reserveren van de creditcard. Ook niet cash en ook niet via een debitcard.

DIT IS BIJZONDER SLECHT en zooooo 1998! Zonder paspoort en/of zonder geld kom ik nog thuis, maar een auto huren…….

Gewenste Oplossing:

restitutie van het huurbedrag en zorg ervoor dat er een alternatieve zekerheid gegeven kan worden.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CarTrawler

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CarTrawler nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM