Klacht: te weinig bagageruimte

fvkleef op 31 juli 2017 over CarTrawler in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CarTrawler
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 31 juli 2017

Een klant van CarTrawler heeft een transfer geboekt van de luchthaven naar de cruiseterminal, waarbij in de bevestiging staat dat er ruimte is voor vier koffers. Bij aankomst bleek echter dat de toegewezen Mercedes 200 slechts ruimte bood voor één koffer, waardoor de klant extra kosten van € 20 moest maken voor een andere taxi. De klant vraagt om vergoeding van deze extra kosten.

Mijn Klacht:

Ik boekte en betaalde voor transfer van airport naar Cruiseterminal voor € 40,95.
In de transferbevestiging staat 3 x adults en 4x toegestane bagage.

In de Mercedes 200 die kwam kon maar 1 koffer !
Met onze 3 koffers zijn we toen omgeboekt naar een andere taxi waarvoor we 20 euro extra moesten betalen, zie bijgaand bonnetje.

Krijg ik die € 20 van u vergoed ?

Gewenste Oplossing:

Als ik die € 20 vergoed krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CarTrawler

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CarTrawler nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM