Klacht: ik heb er een tapijt besteld

mijnheer rene op 06 september 2024 over Carpetright in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Carpetright werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Categorie Interieurbedrijven
Status In behandeling
Datum 6 september 2024

Een klant heeft een tapijt besteld en betaald, maar heeft het op 9 juli 2024 omgeruild voor een groter model. De klant vraagt zich af wanneer het nieuwe tapijt zal worden geleverd.

Mijn Klacht:

mijn order BCL-31M4218 karpet-kalif-200×290-13-beige goud 1 stuk prijs 459 euro reeds betaald en omgeruild op 9/7/2024 voor een groter model 240×330 wanneer ga ik die krijgen ???

Gewenste Oplossing:

dat ze mij de kleinere maat terug geven of anders de bestelde maat leveren beste dank

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Carpetright over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Carpetright in behandeling genomen

Bericht van Carpetright

1 jaar geleden - Geachte heer of mevrouw Backer, Wat spijtig te lezen dat u momenteel nog aan het wachten bent op uw nieuwe vloerkleed. Zoals wellicht bij u bekend heeft Carpetright België haar faillissement aangevraagd. Op dit moment voert men gespreken met de curator. Zodra we meer informatie hebben nemen wij zo spoedig als mogelijk contact met u op. Ik vertrouw erop u zo voldoende geïnformeerd te hebben en wens u nog een mooie dag, Jurgen de Ruiter Coördinator Sales Support Nederland 31302631283

Reactie van de melder van de klacht mijnheer rene

1 jaar geleden - ok vind ik heel triestig maar is het voor ons ook dat we ons geld kwijt zijn terwijl het in de winkel is en het zo kan leveren mvg vermeersch nadine, de backer

Reactie van de melder van de klacht mijnheer rene

1 jaar geleden - hallo, ik zou graag een antwoord willen krijgen of het tapijt nog wordt geleverd of niet mvg de backer

Alle klachten die gemeld zijn door mijnheer rene
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM