Mijn Klacht:
In ons nieuwe huis hebben wij gekozen voor vloerkleed op onze slaapkamers.Eveneens hebben we de trap laten bekleden alsmede de overloop. Ook hebben we nog een inloopmat bij de voordeur bij Carpet Right Amersfoort aangeschaft.
We zijn vriendelijk geholpen in de winkel met het uitzoeken van de verschillende tapijten. Er werd ons van alles geadviseerd, welk tapijt het beste was voor zolder (kind), op onze slaapkamer en met name voor de trap en overloop (dat moest sterk zijn uiteraard) Waar en welke ondervloer er moest komen in de verschillende vertrekken etc. Uiteraard zijn we daarmee akkoord gegaan want wijzelf hebben er geen verstand van. We willen het beste en met name vanwege geluidsdemping hebben wij voor tapijt ipv laminaat gekozen.
Vervolgens is de stoffeerder langsgekomen om de boel in te meten en hij heeft gekeken naar de kwaliteit van de houten vloeren . In bepaalde kamers moesten wij zelf platen leggen en de rest zou hij verzorgen .
Het leggen van het tapijt is prima gegaan en ook zeer netjes maar wat schets onze verbazing. Onze trap naar boven klinkt zo hol als het maar zijn kan na het leggen van het nieuw gekozen tapijt.
En wat blijkt, hier is niets aan ondervloer gelegd en ze hebben het tapijt regelrecht op onze oude houten trap gelegdgeplakt.!!!!!!!
Uiteraard hebben we meteen met A’foort gebeld. De eerste medewerker die ik sprak zei meteen dat het onmogelijk is om geen ondervloer te leggen op een trap. Enfin, de bedrijfsleider zou langskomen. Ook hij constateerde dat het wel een enorme klankkast was.
Wij zijn uiteraard zeer ontevreden dat hier geen ondervloer gelegd is danwel op zijn MINST aan ons geadviseerd is deze te nemen. Want UITERAARD hadden wij voor een ondervloer gekozen op onze trap.
Na zijn komst kregen wij een mail (jawel een mail ipv telefonisch contact) dat we maar moesten zorgen dat de bouwmannen die toch in ons huis bezig waren de onderkant van de trap moesten isoleren!!!!! Dat zou namelijk schelen in demping!!!
Nu vraag ik je???
Wij hebben uiteraard meteen opgebeld en gezegd dat wij dit opgelost willen hebben door hunzelf. Carpetright Amersfoort heeft een fout gemaakt door geen ondervloer aan te bieden en nu zitten wij met een enorme klankkast.
In het telefoongesprek stelde de bedrijfsleider dit keer voor om de kosten te delen wat ongeveer uitkomt 300 350 Euro. ( Uiteraard gerekend vanuit de verkoopprijs)
En ook hier zijn wij het NIET mee eens. Wij wensen niet mee te betalen aan een fout gemaakt door hen. We hebben voor een kleine 4000 Euro aan tapijt bij ze besteld en wij vinden dat zij alle kosten (die voor hun inkoop natuurlijk een lachertje is) op zich moeten nemen.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als Carpet Right Amersfoort onze trap opnieuw bekleed MET een ondervloer!!!!!

