Mijn Klacht:
Wij hebben in december gordijnen en overgordijnen laten maken door carpetright.
Wij hebben onze maten wat we wouden op papier gezet en het formulier met de maten aan een medewerker gegeven.
Nu kregen wij de gordijnen en overgordijnen van ze tot onze grootste verbazing hebben ze de slaapkamer van ons de maten omgewisseld dus breedte was hoogte en hoogte was breedte we hebben al aantal keren proberen te bellen met ze zonder succes hoofdkantoor wordt elke keer gezegd wij bellen u terug.
De mr wat ons toen heeft geholpen wou dat we 50% korting kregen voor de hele set opnieuw te maken dan kost dat ons circa 400 euro dan hebben we voor 1 kamer 1100 euro betaald daar passen wij voor.
Zei maken de fout en wij zouden ook eens erover moeten betalen.
Help ons wij zijn 2 maanden verder zonder bereik
Gewenste Oplossing:
Dat ze de slaapkamer opnieuw deden maak en niet dat we nog bij moeten betalen we hadden in december voor alles al 1900 euro betaald en dat vonden wij al geld genoeg.
Ze kunnen de foutieve set terug krijgen van mij hangt nog in de verpakking in de klerenkast op 1 overgordijn na die wou ik ophangen tot mijn verbazing dat het de verkeerde maat is

