Klacht: Bestelde truien veel te kort geen reactie van Cara Camilla

Thea Brouwer op 11 mei 2023 over Cara Camilla in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 11 mei 2023

Een klant heeft vier weken gewacht op de levering van twee truien, maar ontdekte dat de truien veel te kort zijn. Na het constateren van het probleem heeft de klant meerdere e-mails gestuurd en geprobeerd telefonisch contact op te nemen, maar ontvangt geen reactie van Cara Camilla.

Mijn Klacht:

Ik heb 4 weken gewacht op een bestelling van 2 truien. Bij kunt angst bleek dat het een navel trui was. Bij mij dan. Heel erg kort lijf. Direct mail gestuurd. Inmiddels 6 mails 8 keer geprobeerd telefonisch contact met ze te krijgen maar je krijgt alleen een bandje dat er momenteel niemand beschikbaar is..

Gewenste Oplossing:

Dat ik de truien terug kan sturen en mijn geld terug krijg.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cara Camilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cara Camilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Thea Brouwer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten