Klacht: Zeer slechte communicatie

Rbuckens op 21 januari 2015 over Cannock Chase Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Meneer is door ons zowel per email als telefonisch benaderd. Dossier is 23/01/2015 gesloten en klacht is opgelost. Met vriendelijke groet, Cannock Chase Incasso

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 21 januari 2015

Channock Chase Incasso heeft in opdracht van VGZ een incassoprocedure gestart vanwege een gestorneerde maandpremie. De klager ervaart de communicatie als zeer agressief en stelt dat, ondanks toezeggingen om de procedure stop te zetten tijdens een onderzoek, er opnieuw een dreigende brief volgde. De klager voelt zich gedwongen om bewijs te leveren, terwijl er geen onderzoek wordt ingesteld door het incassobureau.

Mijn Klacht:

Channock chase heeft in opdracht van VGZ een incasso procedure opgestart. Dit wegens een gestorneerde maandpremie en nog te betalen kosten wegens afname zorg.

Hierover heeft men zeer agressieve brieven gestuurd,
Namens mijn partner heb ik telefonisch contact gezocht en zou de incasso procedure tijdens het instellen van onderzoek stop gezet worden.

Ik heb namelijk te kennen gegeven inderdaad de maandpremie gestorneerd te hebben, wegens wijziging van zorgverzekeraar.

5 dagen later viel de volgende brief in de bus.
Zelfde agressieve toon.

Hierna heb ik telefonisch contact gezocht en per mail bevestigd.
Hieruit is mij duidelijk geworden dat Channock Chase alleen agressief geld ‘incasseert’.
Men wilde namelijk geen onderzoek instellen, en IK diende maar bewijs aan te leveren dat de vordering onterecht zou zijn?

Dit heb ik gedaan, met verzoek om binnen 5 dagen graag uitsluitsel.
(Ik kreeg ook 5 dagen om te betalen).

Sindsdien is het stil geworden.
Ik heb elke 10 werkdagen een herinnering gestuurd.
-nul- reactie

Ik verwacht van een organisatie welke dermate agressief acteert een goede communicatie.
Of minimaal een excuses!

Gewenste Oplossing:

Uitsluitsel op de kwestie, en een verontschuldiging voor de werkwijze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Cannock Chase Incasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Cannock Chase Incasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Cannock Chase Incasso

Heeft op 23 januari 2015 om 11:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Meneer is door ons zowel per email als telefonisch benaderd. Dossier is 23/01/2015 gesloten en klacht is opgelost.

Met vriendelijke groet,

Cannock Chase Incasso

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM