Mijn Klacht:
Ten eerste, parkeerboete is aan de envelope niet herkenbaar als gemeente maar eerder als een reclame envelope, dus bij het oud papier beland.
Ten tweede, als ik vervolgens probeer te achterhalen wat het rekeningnummer is waar ik het boetebedrag naar over moet maken mij onmogelijk gemaakt wordt doordat de desbetreffende afdeling 088-1168222 de telefoon ook na 30 minuten wachten niet opneemt en ik dit zeker 3 x geprobeerd heb.
Vervolgens 088-1168200 bel en na een wachttijd van wederom 25 minuten mevr Havenbij van de receptie aan de telefoon(20 januari 15.45) krijg en zij mij mededeeld dat er een storing gaande is probeer het morgen maar weer.
Ja maar ondertussen tikt de tijd en krijg straks nog een verhoging er bovenop
Dus alles bij elkaar ben ik in tijd al kwijt ongeveer 2 uur om een parkeerboete van 60 euro PLUS een uur parkeertijd 2,10euro voor 10 minuten te lang parkeren! te kunnen betalen.
En nu komt het ik, weet nog steeds niet aan wie of wat ik dit bedrag moet overmaken en morgen MAG ik het weer proberen.
Ik mag toch wel verlangen dat als ik op mijn plichten gewezen wordt dmv een pittige boete, dat zij die dat van mij verlangen in staat zijn mij deze informatie binnen 1 telefoongesprek te melden zeker als er nog een verhoging aan deze boete vastzit bij niet tijdige betaling.
Gewenste Oplossing:
Als dit eerlijk wordt opgelost,heb nu samen met dit schrijven al 2.30 uur aan deze boete besteedt en ik stond amper 10 minuten te lang geparkeerd in een vrijwel leeg centrum van Breda. Vind eigenlijk dat door de nalatigheid van Cannock Chase Incasso mij verder leed bespaart blijft en de boete kwijtgescholden wordt.


