Klacht: Cannock Chase wil geen redelijke betalingsregeling

Redrose82 op 17 juli 2014 over Cannock Chase Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Klager een mail gestuurd met de mogelijkheden welke wij mogen treffen inzake een regeling voor het openstaande bedrag.

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 17 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een goede betalingsregeling met NUON Engergy B.V. Helaas is één betaling mis gegaan. Na veel contact te hebben gehad met NUON webcare en een e-mail over het hoofd over gezien te hebben, moet ik nu in twee betalingstermijnen 853,93 Euro voldoen. Waarvan de eerste termijn binnen vier dagen! Ik heb geen toverstokje, maar wel dwingen om akkoord te gaan met de onredelijke betalingsregeling, anders dien ik 853,93 Euro te voorschijn te toveren.

Gewenste Oplossing:

Een redelijke betalingsregeling. Denk eens out of the box, i.p.v. krampachtig vast te houden aan regels. Die drie termijnen kan prima als je 500 Euro moet betalen maar daar boven is het voor een normaal persoon niet te doen! Met moeite kan ik na 25 juli 200 Euro bij elkaar krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Cannock Chase Incasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Cannock Chase Incasso beoordeeld.

Redrose82

Heeft op 17 juli 2014 om 11:35 geantwoord

Dit geen oplossing, maar juist de klacht. Twee maanden. En in opdracht van de Nuon...Heel vreemd dat Nuon beweerd dat de twee maanden uw regels zijn. Zal akkoord moeten gaan met een betalingsregeling waar ik niet aan kan voldoen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Cannock Chase Incasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Cannock Chase Incasso

Heeft op 22 juli 2014 om 20:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klager een mail gestuurd met de mogelijkheden welke wij mogen treffen inzake een regeling voor het openstaande bedrag.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM