Klacht: Beslag legging

Mobig op 22 februari 2016 over Cannock Chase Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 22 februari 2016

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Cannock Chase Incasso vanwege onterecht beslag op zijn inkomen. Ondanks een bevestiging van kwijtschelding van de waterschapsbelasting door Waternet, heeft het incassobureau het bedrag geïncasseerd zonder te wachten op bevestiging van Waternet. De consument heeft nog steeds geen terugbetaling ontvangen, omdat Cannock Chase geen reactie van Waternet heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

Heb van waternet een waterschapsbelasting Ontvangen van 219 euro wat echter was kwijtgescholden , later heb ik een brief gekregen dat ik een openstaande rekening heb openstaan bij waternet van cannock chase , had ze toen gebeld en uit gelegd van kwijtschelding en dat het onterecht was , ook contact genomen met waternet die zeiden dat ze dat gaan terug trekken en dat de kwijtschelding klopt , maar later bleek dat cannock chase toch heeft beslag gelegd op inkomen en dat bedrag heeft geïncasseerd , zonder enig tijd van uitstel van gaan kijken of het wel klopt van kwijtschelding of van afwachten binnen bepaalde tijd maar nee gelijk beslag gaan leggen, dan nu nog heb ik me geld niet terug omdat ze niks hebben gehoord van waternet en waternet 3 keer gebeld van ze hebben het doorgegeven aan de incasso dan de werkers heel dom als niet klopt gaan wij dan niet zomaar beslag leggen , dat doen we niet zomaar nou nou nou

Gewenste Oplossing:

Wanneer mensen telefoon opnemen bij cannock Chase je te woord kunnen staan dan alleen dreigen 3 keer gebeld van staan genoteerd maar dan bleek achteraf niks van te staan maar toch beslag gaan leggen , van als iemand belt en iets doorgeeft bepaalde tijd van onderzoek in zit dan gelijk beslag leggen ,

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cannock Chase Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Cannock Chase Incasso in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM