Klacht: slecht kwaliteit

Citroen 63 op 18 april 2019 over Camel in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Camel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Camel
Categorie Sigaretten
Status In behandeling
Datum 18 april 2019

Pierre Hendriks en zijn vrouw ervaren sinds zes weken een aanzienlijke verslechtering in de kwaliteit van Camel shag Dark Blue. Ondanks hun langdurige voorkeur voor dit product, vinden ze de shag nu grof en droog, wat hen doet denken aan pijptabak. Ze hopen op een oplossing om de kwaliteit te verbeteren en hun trouw aan het merk te behouden.

Mijn Klacht:

goedendag Mensen

mijn vrouw en ik roken al jaren Camel shag Dark Blue, en de laatste 6 weken is het kommer en kwel met de kwaliteit van de shag, wij kopen gemiddeld 4 pakjes per week omdat de smaak en kwaliteit zeer goed is, maar dat laatste is een stuk minder, in de hoop dat het misschien wel aan de batch zou liggen, blijven wij het toch roken…………inderdaad de smaak ja, maar het lijkt de laatste tijd wel pijptabak, zo grof en droog heb ik nog nooit meegemaakt, en het wordt steeds erger.
Ik hoop dat u hiervoor een oplossing vindt en ons kunt verleiden om deze shag te blijven roken,
in de hoop op een antwoord van u,

verblijf ik,

hoogachtend,

Pierre Hendriks, Uden (n-br.)
06-25484414

Gewenste Oplossing:

zie voorgaand verhaal.
verzin iets zodat wij dit blijven roken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Camel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM