Klacht: Calvin klein onderbroek omgekeerd genaaid

Iliaszar op 11 januari 2018 over Calvin Klein in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 januari 2018

Een klant heeft drie Calvin Klein onderbroeken aangeschaft, maar constateert dat bij één van de onderbroeken het logo op de witte band omgekeerd is genaaid, terwijl dit bij de andere twee niet het geval is. Deze afwijking in de afwerking heeft geleid tot onvrede over de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Ik heb calvin klein onderbroeken gekocht en in 1 van de drie onderbroeken is de calvin klein logo op de witte band omgekeerd genaaid en bij de andere twee is dat niet zo

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik een goede on derbroen krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Calvin Klein

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Calvin Klein nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM