Klacht: TV en Internet signaal

Dijkvanjm op 02 oktober 2013 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 november 2013
Reactie van het bedrijf:

We hebben geen reactie meer van de klant ontvangen. Derhalve sluiten wij deze melding. Met vriendelijke groet, Harma Cawiay Webcare Team

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 2 oktober 2013

Een klant van Caiway ervaart herhaaldelijk problemen met het TV- en internet signaal in De Kwakel. Ondanks meerdere betalingen voor een monteur, blijft de storing terugkomen. De klant vermoedt dat de signaalsterkte opzettelijk wordt aangepast voor extra inkomsten.

Mijn Klacht:

Geachte Ls,
Het Signaal van Caiway in de woon plaats De Kwakel is zeer slecht. Toen ik via hun internet had was ik meer offline dan online. Nu hebben we alleen nog TV ook hier van is het signaal zeerslecht, gisteren hadden we geen TV.
Als je de helpdesk belt dat ligt het altijd aan de bekabeling in de woning en willen ze op kosten van de bewoner een monteur sturen. Ik heb dit driemaal toegestaan en de kosten betaald, maar de storing was binnen een dag weer terug. Zelf heb ik het idee dat ze de signaal sterkte wijzigen om extra inkomsten te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik willen dat er een onderzoek komt in De Kwakel naar de kwaliteit van het bedrijf en de signaal sterkte en storingen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Caiway

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Caiway nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

12 jaren geleden - We hebben een e-mail naar de klant gezonden met het verzoek zijn adresgegevens door te geven. Met vriendelijke groet, Harma Caiway Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 02 november 2013 om 15:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben geen reactie meer van de klant ontvangen. Derhalve sluiten wij deze melding.

Met vriendelijke groet,

Harma
Cawiay Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie