Klacht: Storing op 2.4 GHz wifi

Mondeo2012 op 01 maart 2021 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Bedankt voor uw bericht. Allereerst onze excuses voor het ongemak dat u ervaren heeft door het niet annuleren van de monteursbezoeken vanuit ons. Wij zien dat er zojuist contact is geweest en hierin is aangegeven dat de verstoring...

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 1 maart 2021

Een klant van Caiway heeft meerdere afspraken gehad voor een monteur om een wifi-storing op te lossen, maar niemand is komen opdagen en er is niet afgebeld. De klant heeft hierdoor onnodig gewacht en vraagt zich af of er compensatie mogelijk is voor deze slechte service, aangezien het probleem nog steeds niet volledig is verholpen.

Mijn Klacht:

Ik heb tot 3x toe een afspraak gehad voor bezoek caiway monteur en is voor alle keren niemand geweest en ook niet afgebeld !
Hiervoor lange tijd thus zitten wachten wat mijn wel vrije dagen kost.
Afspraak voor 1 maart is zelfs om 9.30 uur geannuleerd terwijl ik om 11 uur nog gebeld heeft voor bezoek monteur en men zei deze komt eraan .
Monteur is helemaal niet geweest , bizar dat er zo met de klanten wordt omgegaan!! Probleem is nog niet geheel verholpen.
Hopelijk zit er een compensatie voor deze gang van zaken in!

Gewenste Oplossing:

Als alles goed werkt , en dat er netjes met mij wordt omgegaan voor evt afmeldingen goed door te geven ...

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 01 maart 2021 om 15:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Bedankt voor uw bericht. Allereerst onze excuses voor het ongemak dat u ervaren heeft door het niet annuleren van de monteursbezoeken vanuit ons.

Wij zien dat er zojuist contact is geweest en hierin is aangegeven dat de verstoring zelf verholpen is. Daarnaast zien wij dat i.v.m. deze storing er meerdere compensaties zijn verwerkt en wij blijven bij deze compensatie.

Ik hoop u hierbij voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Pepijn
Caiway Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door Mondeo2012
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie