Mijn Klacht:
Sinds Caiway is samengegaan met Delta ervaren wij problemen met het verzenden van nieuwsbrieven en andere mailings naar caiway- en kabelfoon email adressen.
Alle mails naar andere email adressen komen altijd aan.
Wij maken gebruik van software van e-captain, hun support afdeling heeft kunnen bepalen dat het probleem bij Delta ligt, ook Zeelandnet klanten hebben hier last van.
Delta doet aan zogenaamd graylisting in hun spamfilters. E-captain heeft hierover contact gehad met Delta maar er verandert niets en tobben we door met het versturen van mailings en zijn bang dat er gewoon mailings het blaue hinein gaan.
Gewenste Oplossing:
Ik heb weinig verstand van graylisting maar het lijkt me zinvol om mails vanuit e-captain te behandelen als whitelisting. Moet toch niet moeilijk zijn??


