Klacht: Internet/telefonie gedurende meer dan 10 dagen niet

jiwegman op 30 mei 2012 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Klant gesproken en de situatie doorgesproken. Klant is weer tevreden. Met vriendelijke groet, Harma Caiway Webcare Team

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 30 mei 2012

Een klant van Caiway ervaarde begin mei een storing van internet en telefonie die meer dan 10 dagen duurde. Na meerdere telefoongesprekken met de storingsreceptie, waarbij de modem op verschillende aansluitpunten werd getest, werd uiteindelijk een storingsmelding aangemaakt. Hoewel er een probleem in de centrale wijkkast werd vastgesteld, werd de storing binnen 30 minuten verholpen na een nieuw telefoongesprek, maar de klant had gedurende de maand bijna 50% van de tijd geen toegang tot internet en telefonie.

Mijn Klacht:

Begin mei kregen wij te maken met een storing van internet/telefonie. De storingsreceptie heeft ons eerst gevraagd de modem via andere aansluitpunten te proberen. Dit lukte niet. Na een aantal dagen wederom gebeld (mobiel) en nu pas werd een storingsmelding aangemaakt. Al snel hierna bleek in de centrale wijkkast een storing te zitten op onze aansluiting. Gisteravond wederom een storing, nu blijkbaar weer in de wijkkast. Zou dagen gaan duren, maar binnen 30 minuten was het weer verholpen. Dit overigens wederom na een mobiel gesprek van ruim 25 minuten. Deze maand derhalve bijna 50% van de tijd geen internet/telefonie gehad van Caiway.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van abonnementsgeld voor de periode van niet beschikbaar zijn, alsmede een vergoeding voor de vele mobiele gesprekken. Daarnaast ook nog voor niets naar Naaldwijk gereden om de modem te testen. Dus een maand restitutie zou minstens op zijn plaats zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 30 mei 2012 om 17:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant gesproken en de situatie doorgesproken. Klant is weer tevreden.

Met vriendelijke groet,

Harma
Caiway Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Caiway beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie