Mijn Klacht:
Heb al 2 dagen geen tv signaal en krijg te horen van caiway dat de netbeheerder dit moet oplossen en dit pas over ca. 2 weken mogelijk is…..dus 2 weken geen tv!
Gewenste Oplossing:
Als ik vandaag weer tv kan kijken ben ik tevreden
Geachte heer/mevrouw, Naar aanleiding van de openstaande klacht heb ik voor u alle zaken gecontroleerd en zie ik dat de storing inmiddels is opgelost. Ik heb ter controle ook het signaal gecontroleerd en dat ziet er goed uit. Ik zie...
Samenvatting wordt geladen...
Heb al 2 dagen geen tv signaal en krijg te horen van caiway dat de netbeheerder dit moet oplossen en dit pas over ca. 2 weken mogelijk is…..dus 2 weken geen tv!
Als ik vandaag weer tv kan kijken ben ik tevreden
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen
Bericht van
4 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Bedankt voor het toelichten van uw klacht. Wij hebben de situatie meteen voor u bekeken en zien dat er reeds een probleemanalyse heeft plaatsgevonden van onze kant. Hieruit is naar voren gekomen dat wij de zaak niet direct kunnen oplossen, omdat er problemen blijken te zijn in de aanvoer van het COAX signaal in uw woning. Wij zouden dit natuurlijk het liefst direct handmatig oplossen, maar dit is niet iets wat wij met een druk op de knop kunnen verbeteren. Een signaalmonteur van de netwerkbeheerder dient dit op locatie te bekijken en op te lossen. De eerstvolgende mogelijkheid bij de netwerkbeheerder om een monteur aan te sturen is op 17 mei. Wij begrijpen dat dit lang duurt en zouden dit natuurlijk het liefst zelf ook op kortere termijn willen realiseren, maar in verband met drukte bij de netwerkbeheerder is dit niet mogelijk. Wij zullen u natuurlijk na afloop wel een compensatie aanbieden voor de dagen dat u geen gebruik kunt maken van de tv via de COAX. Wij willen u er overigens ook op wijzen dat er mogelijkheden zijn bij uw pakket om tv te kijken via glasvezel. Mocht u hier meer informatie over willen ontvangen, dan kunt u hier natuurlijk altijd contact voor opnemen. Wij hopen dat alles zo duidelijk is, maar zullen deze klacht nog 5 werkdagen open laten staan zodat u eventuele vervolgvragen kunt stellen. Met vriendelijke groet, Alex Caiway Webcare Team
Heeft op 25 mei 2021 om 13:31 geantwoord
Geachte heer/mevrouw,
Naar aanleiding van de openstaande klacht heb ik voor u alle zaken gecontroleerd en zie ik dat de storing inmiddels is opgelost. Ik heb ter controle ook het signaal gecontroleerd en dat ziet er goed uit.
Ik zie dat u inmiddels ook een compensatie verzoek heeft ingediend via mijncaiway.nl. Dit zal z.s.m. voor u worden verwerkt. Boven op deze compensatie zal ik er voor zorgen dat u 15 eur op de volgende factuur krijgt verrekend voor al het ongemak.
Wij hopen dat alles zo duidelijk is.
Met vriendelijke groet,
Leroy
Caiway Webcare Team
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Tip van onze consumentenexpert
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.