Klacht: Geen nieuwe Coax TV verbinding en/of ander soort verbinding aan.

powerneet op 12 november 2020 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Wij willen u graag bedanken voor uw bericht, maar wij gaan helaas niet over de aanleg van het COAX netwerk of het glasvezelnetwerk. Voor de aanleg of status van de aanleg zou ik u willen doorverwijzen naar Delta...

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 12 november 2020

Een klant van Caiway ervaart problemen met het verkrijgen van een Coax TV-verbinding in zijn nieuwbouwwoning, terwijl de kabel al voor het huis ligt. Ondanks dat omliggende woningen wel zijn aangesloten, heeft Caiway sinds 2018 geen nieuwe Coaxverbindingen meer aangelegd en biedt het bedrijf geen alternatieve verbindingen aan in het buitengebied. De klant vraagt zich af wat de kosten zijn voor het aanleggen van de benodigde verbinding naar de verdeelkast en wijst op de langdurige beloftes van glasvezel.

Mijn Klacht:

Inmiddels is ons huis in een ver gevorderd stadium, maar CAIWAY legt geen Coaxverbinding meer aan naar ons huis? De kabel ligt letterlijk voor ons huis door de berm heen. Een ander soort verbinding legt er niet. Nieuwbouw dus geen ADSL etc.
Alle huizen om mij heen hebben gewoon Coaxverbinding, 3 buurmannen zitten elk 30 meter bij mij vandaan. Caiway meldt sinds 2018 geen Coaxverbinding meer aan te leggen, maar in een buitengebied legt niks anders in het Westland.
Wat wel?
Je kan geld verdienen?
Wat kost de leiding leggen naar de verdeelkast, 100 meter verder?
Glasvezel wordt al 7 jaar beloofd!

Gewenste Oplossing:

Bel me op, en leg Coaxverbinding aan of Glasvezelverbinding, ik betaal het graafwerk etc wel als het nodig is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 13 november 2020 om 14:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Wij willen u graag bedanken voor uw bericht, maar wij gaan helaas niet over de aanleg van het COAX netwerk of het glasvezelnetwerk.

Voor de aanleg of status van de aanleg zou ik u willen doorverwijzen naar Delta Fiber Nederland, daar waar zij over de aanleg van het glasvezelnetwerk gaan.

Wellicht kunt u ook even de website mijnaansluiting.nl raadplegen om te kijken of er mogelijkheden zijn om een COAX-aansluiting aan te laten leggen.

Wij zijn slechts de provider die de diensten over deze netwerken levert.

Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Alex
Caiway Webcare Team

Reactie van de melder van de klacht powerneet

5 jaren geleden - Het probleem is nu gewoon: Wie is eigenaar van het COAX netwerk, aangezien CAIWAY is opgesplitst ? Want die partij weet waarschijnlijk wel waar ik COAX kan bestellen. Via mijnaansluiting is het gewoon niet te vinden. Glasvezel wordt al jaren beloofd in het Westland in het buitengebied. Het is er nog steeds niet en zal ook wel voorlopig niet komen..... vooruitgang..

Alle klachten die gemeld zijn door powerneet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie