Klacht: Geen internet

Cobrasilo op 26 maart 2023 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 maart 2023

Een klant van Caiway ervaart sinds donderdag problemen met zijn internetverbinding, ondanks het ontvangen van een nieuw modem. Na herhaaldelijk contact met de technische dienst en het betalen van 58 euro per maand voor tv en internet, blijft de verbinding uitvallen. De klant overweegt om over te stappen naar een andere provider als het probleem niet snel wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Heb vanaf donderdag problemen met internet nieuwe modem gekregen moet je 4 uur wachten dan heb je internet heele weekend ook geen internet ik betaal elke maand 58 euro voor tv en internet.
Ik vind dat veel geld technische dienst is er mee bezig.
Maandag kan ik weer gaan bellen word er weer gezegt ja we zijn er mee bezig .
Ondertussen nog steeds geen internet en 100 procent maandag ook niet dan stop ik er meer en zoek ik een nieuwe provider.

Gewenste Oplossing:

Dat ik weer internet heb ik betaal 58 euro elke maand voor tv en internet dat is veel geld maar ondertussen al ik weet niet hoe lang geen internet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Caiway

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Caiway nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cobrasilo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie