Mijn Klacht:
We hebben in de buurt al een jaar slecht of geen internet. Het probleem is bekend bij caiway. De kabels in de weg (polderweg) zijn beschadigd.
We melden dit continu maar er komt geen oplossing. Continu ligt het aan onze modems, routers of iets anders. vervolgens word er soms een monteur gestuurd (voor de vorm) Die komt kan niks doen beloofd dat er een andere monteur komt en je hoort niks meer.
Telefonisch word je meerdere malen opgehangen of je staat minimaal 45 min in de wacht., WhatsApp word soms uren niet op gereageerd.
In deze periode van thuis werken/ online les etc is dit echt niet meer te doen. We betalen ons inmiddels scheel aan caiway maar ook aan de 4g van onze mobiels die vaak als vervangingen moeten dienen.
Gewenste Oplossing:
Als ik compensatie ontvang over de maanden dat ik slecht of geen internet heb gehad. De telefoon rekening word gecompenseerd. En we fatsoenlijk internet hebben met de snelheid die caiway beloofd.


