Klacht: Verkeerde omschrijving op site BVA (misleiding)

EricTT op 26 januari 2015 over BVA Veilingen in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Bolderman, Graag reageren wij op uw bericht op deze site. Mijn collega heeft inmiddels contact met u opgenomen over uw bericht en samen zijn jullie tot overeenstemming gekomen. Mocht dit niet het geval zijn, dan verzoek ik u...

Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 26 januari 2015

Een klant van BVA Veilingen heeft een klacht ingediend over de misleidende omschrijving van wenskaarten op de website. De klant voelde zich bedrogen omdat er niet vermeld stond dat de kaarten reclame bevatten voor stichting Kinderdromen, wat niet in lijn was met zijn verwachtingen. Hij vraagt om een oplossing en hoopt dat het bedrijf het vertrouwen kan herstellen door de teksten correct weer te geven.

Mijn Klacht:

[email protected]

Geachte heer / mevrouw,

Ik maakte graag gebruik van aankopen op uw site.
Toch dien ik nu een klacht in.
Want ik koop nu al weken niets van uw site. Ik voel me enigszins bedrogen door uw omschrijving op de site.
Ik hoop dat u weer vertrouwen in uw site kan geven (teksten juist weer te geven) en met een oplossing kan komen?

Mijn klacht gaat over het volgende
Op de site staat/stond omschreven wenskaarten (zie hieronder)
Er stond totaal niet bij dat op de kaarten reclame staat van stichting Kinderdromen.
Alhoewel ik goede doelen of andere zaken een warm hart toedraag heb ik dus niets aan deze kaarten.

Hoe nu? Graag een bericht retour van u ?

Met vriendelijke groet,

Inlog op BVA EricTT

13077-341 Wenskaarten assortiment 2
Hoogste bod 22 november 2014 18:11u € 8,00

Wenskaarten assortiment 2
Laatste bod: € 8,00
/followlot/addfavorite/4847161/true /followlot/removefavorite/4847161/true /lot/4847161/notification/add /lot/4847161/notification/remove
6x 12-Delig wenskaarten assortiment. 12 verschillende afbeeldingen (totaal 72 stuks) Winkelverkoopprijs € 70,00. Inclusief witte envelop. Dit betreft een nieuw product.
• Bekijk kavelpagina
Uw winnend bod € 8,00
BTW (21%) € 1,68
Veilingkosten (16%) € 1,28
BTW Veilingkosten (21%) € 0,27
Bijkomende kosten € 0,00
BTW bijkomende kosten (0%) € 0,00
Totaalbedrag € 11,23

Gewenste Oplossing:

Teruggave kosten 11,23 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BVA Veilingen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BVA Veilingen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BVA Veilingen

Heeft op 29 januari 2015 om 14:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Bolderman,

Graag reageren wij op uw bericht op deze site.

Mijn collega heeft inmiddels contact met u opgenomen over uw bericht en samen zijn jullie tot overeenstemming gekomen.

Mocht dit niet het geval zijn, dan verzoek ik u om mij een e-mail te sturen. Deze kunt u sturen naar: [email protected] onder vermelding van het kavelnummer. Uiteraard kunt u mij ook telefonisch bereiken op 033-4600071.

Ik vertrouw erop u hiermee van dienst te zijn.

Met vriendelijke groet,

BVA Auctions

Tjerk Vroon
Manager Customer Service

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Er is een aantal dagen geleden een toezegging gedaan door BVA om het bedrag terug te storten. Tot en met gisteren (1-2-2015) nog niets ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM