Mijn Klacht:
Op 2 november 2021 is ons een kavel gegund via BVA Auction. Het gaat om kavelnummer 60093-1 te Linnich in Duitsland. We waren bij de gunning blij met het object en hebben zodoende ook netjes al onze verplichtingen en betalingen op de aangegeven data verricht zoals afgesproken.
Op maandag 6 december 2021, zijn we naar de notaris in Duitsland geweest om het object op ons naam te zetten. Helaas had de notaris slecht nieuws voor ons; het object staat niet op naam van de verkoper! De verkoper woont zelf in Sofia (Bulgaria). Tot onze teleurstelling moesten wij vaststellen dat BVA Auction dit niet eerder geverifieerd. Daarnaast meldde de notaris dat er op dit object meerdere inschrijvingen nog instaan. Deze moeten ook eruit voor een correcte overdracht. Volgens de notaris kan het object in de huidige vorm niet op onze naam worden gezet en dit zal er geruime tijd overheen gaan om de documentatie in de Duitse kadaster in order te krijgen.
Ook meldt de verkoper op dezelfde dag aan ons dat de watertoevoer naar het object is afgesloten. Wij zouden als koper hier achteraan moeten gaan; dit zou dan in de loop van volgend jaar weer geopend kunnen worden. Ook zijn er schijnbaar allerlei rechtszaken tegen de verkoper of het object.
KLACHT
We hebben een klacht inzake de levering van dit object en over de manier hoe BVA Auctions hiermee omgaat.
Ook zijn er schijnbare ruzies / klachten met de VVE beheer. Deze informatie was tevens ook niet vermeld op de kavel omschrijving. Wij voelen ons dan ook misleid en onjuist geïnformeerd. Tevens worden we nu door BVA Auctions aan het lijntje gehouden met het terug ontvangen van ons geld. We kunnen tot op heden immers het object niet ontvangen in de omschreven staat zoals vermeld in de kavel.
We hebben herhaaldelijk ons geld terug gevraagd. BVA komt de afspraak niet na dat we met hen hebben gemaakt inzake de overdracht. De afspraak was dat indien de overdracht niet kan plaatsvinden we ons geld terug zouden ontvangen. Dat is ook de reden geweest dat ik het geld naar BVA Auctions Vastgoed heb overgemaakt. Die afspraak wordt nu niet nagekomen.
Aangezien we al ruim 2 maanden wachten sinds de gunning, zijn we het zat. We hebben inmiddels de verkoper geïnformeerd dat de overdracht niet meer kan plaatsvinden.
We eisen ons geld z.s.m. terug van BVA Auctions Vastgoed.
We hebben een klacht ingediend bij BVA Auctions. Dat was lachwekkend; het werd behandeld door dezelfde persoon over wie ik de klacht had ingediend. Dat noem ik geen klacht afhandeling en dit had ik niet verwacht van zo een groot bedrijf als BVA Auctions.
Gewenste Oplossing:
Het volledig betaald bedrag z.s.m. terugstorten naar mijn rekening zonder enig voorwaarden. We hebben genoeg gewacht.

