Mijn Klacht:
Geachte meneer/mevrouw.
Ongeveer vier weken geleden heb ik een GPS Navigatie gekocht.
In de atvertentie stond dat deze Navigatie een nieuw product was.
Het product zag er nieuw uit maar toch was het product niet in orde.
De batrij was niet in orde want als ik die navigatie aan het stroom zette lade de batrij geen stroom op en als ik het in de auto probeerde deed dit apparaat ook niets. Het was voor mij een ergernis dat ik een miskoop had gekocht.AVB Auctions neemt het product niet terug en garantie heb ik er ook niet op.Ik voel me belazerd. Op internet zetten ze van dit is een nieuw product en het is een product dat niet eens werkt.
Ik heb een mailtje naar BVA gestuurd en zij verwijzen me naar een klachten site van BVA.Ik heb bij BVA niet geklaagd omdat ik van anderen heb gehoord dat zij niets met je klacht doen of je klacht gewoon ongegrond vinden.Gekocht is gekocht en naar garantie kan je fluiten.Ik vind:Als ze je wat willen verkopen moeten ze geen kapote rommel gaan verkopen. Ik voel me bezodermiterd.
Dit wilde ik aan jullie bekend maken.Wat heb ik aan een navigatie dat niet werkt.
Gewenste Oplossing:
Laat ze mij m'n geld maar terug storten omdat ik geen waar voor mijn geld heb gehad. en als ze je wat willen verkopen laat ze je dan wat goeds verkopen.Ik heb op internet gekenen bij Tros Radar an bij een VARA consumenten programma. Daar lees je nog veel meer over BVA Action.
Ik voel me opgelicht.

