Mijn Klacht:
Gisteren van Den haag naar Vught toe gereden. Ik had contact een dag van te voren omtrent het ophalen van een scooter. Mij was verteld tijdens het telefoon gesprek van zorg ervoor dat je voor 16:00 uur daar bent dan wordt je netjes geholpen.
Ik had al aangegeven via de telefoon dat het allemaal krap is. En kwa openingstijden en werkdagen was de BVA niet zo flexibel.
Ik had een auto geregeld en boedelbak in totaal waren de kosten €69,-. Eenmaal aangekomen in Vught om 15:55 meld ik mij aan bij de balie kon ik niet geholpen worden. Omdat volgens de vrouw die daar werkt de kluis dicht was en daar lag de kenteken.
Ik zo van Oke nou en? Dan maak je de kluis open en dan heb je de kenteken. Nou meneer zegt ze, zo makkelijk gaat dat niet want de overschrijving moet ook nog gedaan worden en het is al bijna 16:00 uur want dan gaan we sluiten.
Ik haar alles uitgelegd over mijn reis over geld wat ij kwijt ben hieraan. Ik heb haar verteld over het gesprek met de BVA klantenservice. Volgens de vrouw weet de klantenservice niet hoe het in het praktijk aan toe gaat en hoe het werkt. De vrouw weigerde mij verder te helpen. En 5 min later stonden wij buiten met lege handen omdat de zaak ging sluiten.
Later contact gehad met BVA klantenservice. En die gaven aan dat ik de volgende dag moest terug komen. Dat was de enige oplossing die ze voor mij hadden. Het is de eerste en de laatste keer dat ik zaken heb gedaan met BVA.
Gewenste Oplossing:
Als BVA de scooter op adres afleverd zonder nog meer kosten dan ben ik tevreden.

