Klacht: busreis Londen

ingrid42 op 12 augustus 2014 over Slangenreizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Seepersaud, U heeft meerdere malen gesproken met ons betreffende uw klacht. Indien u vertraging heeft opgelopen of onderweg bent naar de ophaalplaats, dient u het noodnummer te bellen, welke u heeft ontvangen in de reisinformatie, dat wij op...

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 12 augustus 2014

Een klant van Slangenreizen diende een klacht in over een busreis naar Londen op 24 juli 2014. De reiziger arriveerde op tijd bij de opstapplaats, maar er was geen bus of andere passagiers aanwezig, waardoor er onduidelijkheid en frustratie ontstond. De klant kon geen contact krijgen met Slangenreizen tijdens het wachten.

Mijn Klacht:

Slangenreizen

IR. Wintgenstraat 3

6466 NE Kerkrade

Ridderkerk, 5 augustus 2014

Betreft: Busreis 24/7 naar Londen

Geachte heer/mevrouw,

Op 24 juli 2014 ben ik met jullie maatschappij Slangenreizen mee geweest naar een dagje Londen. De buschauffeur gaf aan om 22.00 uur Nederlandse tijd en 21.00 uur Engelse tijd weer aanwezig te zijn bij de opstapplaat. Ik ben heel de dag in Londen geweest en keek om 21.15 uur op me mobiel en dacht laten we maar alvast naar de opstapplaats gaan. Daar aangekomen, was dus nog erg vroeg. Zag ik nog geen bus nog mensen. Ik dacht ben toch te vroeg dus we wachten wel. het werd 22.00 uur, 22.30 uur, 23.00 nog geen bus of mensen, me mobiel gecheckt of ik ben gebeld maar niks. Slangenreizen gebeld maar geen contact. Ik stond dus daar met mijn kinderen in een vreemd land.

Ik ben toen gaan informeren hoe ik naar Amsterdamairport kon komen. We moesten eerst een kaartje kopen voor de metro en dat keer 3. Daarna aangekomen om 00.00 uur op het treinstation Londen St. Pancras blijkt dat het loket gesloten is en pas om 04.15 open gaat. Dus om de tijd daar te doden heb ik bij een koffiecorner gezeten met mijn kinderen tot het tijd was om een kaartje te kopen, in die tussentijd hoorde ik ook dat me eerste trein die naar Brussel gaat pas om 08.10 vertrekt, dus kon ik nog niet weg. Om 04.15 uur stond ik aan het loket om de kaartjes te kopen, tot mijn grote schrik was ik daarvoor €430,81 kwijt, het is dat mijn oudste dochter zoveel geld op de rekening had staan anders had ik dat ook niet. We hebben betaald en weer 4 uur gewacht tot we weer verder konden met de trein. Ik was pas vrijdag 25 juli om 14.30 weer thuis.

Op weg in de trein vanuit Brussel naar Rotterdam heb ik Slangenreizen gebeld en door gegeven wat er was gebeurt, ik zou de volgende dag op zaterdag dus terug gebeld worden. Ik ben niet gebeld, dus heb ik zelf weer contact opgenomen, degene die ik aan de lijn had heeft helemaal niks doorgeven. De medewerker die ik nu aan de lijn had zou alles in de computer noteren en aan de directie voorleggen. Ik zou weer teruggebeld worden. Op maandag heb ik weer terug gebeld of er al wat nieuws was maar het lag nog steeds bij de directie. Ik heb op 4 augustus weer gebeld en kreeg een medewerker genaamd Lisa aan de lijn en die zei dat er niks mee is gedaan en dat ik een klachtenbrief moet schrijven voor dit soort dingen, waarom is mij dat niet eerder gezegd vraag ik mezelf af.

Ik vindt het heel schandalig hoe jullie mensen behandelen, puur omdat mijn verhaal niet serieus wordt genomen. Ik ben ook van mening dat de buschauffeur mij had kunnen bellen voordat hij vertrok ik was immers de enigste. De buschauffeur heeft op de heenreis wel iemand gebeld waar we op zaten te wachten. Stel dat er wat was gebeurt met mij of mijn kinderen , en daar zijn bovendien de telefoonnummers toch voor. Ook zat er nog een spijkerbroek van me dochter in de bus en een fles niveaucreme.

Ik heb er gewoon geen woorden voor dat jullie zo om gaan met mensen en dat er niks met mijn verhaal is gedaan.

Ik weet in iedergeval dat ik iedereen die ik ken jullie maatschappij zal afraden.Bovendien zal ik Groupon ook hiervan op de hoogte stellen.

En aangezien de klachten op jullie site had ik wel beter moeten weten.

Ik hoop snel van jullie te horen.

Gewenste Oplossing:

Als ze contact opnamen met mij maar daar zijn ze nog niet eens toe in staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slangenreizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slangenreizen nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Slangenreizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Slangenreizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Slangenreizen

Heeft op 03 september 2014 om 13:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Seepersaud,

U heeft meerdere malen gesproken met ons betreffende uw klacht.
Indien u vertraging heeft opgelopen of onderweg bent naar de ophaalplaats, dient u het noodnummer te bellen, welke u heeft ontvangen in de reisinformatie, dat wij op de hoogte zijn van uw vertraging.
Helaas is het op tijd komen uw eigen verantwoording en kunnen wij u hier niet in tegemoetkomen.

Met vriendelijke groet,

Team Slangenreizen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM