Klacht: Jeugdzorg doet zijn werk niet goed

gewoon jij op 20 mei 2015 over Bureau Jeugdzorg in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 20 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn ex onthoudt ons zoontje van 12 jaar ze heeft vorig jaar jeugdzorg ingeschakeld er zijn rapporten opgesteld door jeugdzorg en de raad niemand is ooit bij mij geweest om mij aan tehoren pas toen ze de rapporten opgesteld en onder tekend hadden nam eindelijk eens iemand van jeugdzorg de moeite om naar mij tekomen ik moest er nog voor vragen anders waren ze nog niet hier geweest als jeugdzorg toch zo goed is als ze zeggen waarom maken ze het niet waar mijn zoontje zie ik al een hele tijdt niet meer maar ik kom wel overal achter jeugdzorg let helemaal niet op kinderen mijn zoontje is gevaarlijke dingen aan het doen moeder let niet op jeugdzorg niet wat ze wel doen is voor het gerecht geweest om mijn voogdij gedeeltelijk aftenemen zo werken die instanties.

Gewenste Oplossing:

Als ik ooit weer contact met mijn zoontje kan krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bureau Jeugdzorg

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bureau Jeugdzorg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM