Mijn Klacht:
Wij hebben een serieuze klacht. We hebben hier over gebeld naar het nummer van Bungalowspecials.nl maar dit nummer is niet meer in gebruik.
Vervolgens hebben we diverse mails gestuurd via de website en ook als reactie op hun automatische bericht.
Het volgende is gebeurt.
Wij hebben als gezin gesproken over de invulling van de vakantie. Onze zoon heeft toen tot 2x toe via Bungalowspecials.nl een vakantie gereserveerd in de veronderstelling dat dit ‘reserveren’ geen kosten met zich mee zou brengen. Wij hebben dit later geannuleerd en deze annuleringen zijn ook bevestigd door bungalowspecials.nl. In alle correspondentie wordt gesproken over reservering.
Nu ontvingen wij vorige week alsnog in eerste instantie van 1 van de boekingen een betalingsherinnering. We hebben hier over gebeld met Europarcs die de factuur stuurde zij gaf in eerste instantie aan dat er niet geannuleerd was, later bleek dat ze dit wel door hadden gekregen. Ze kon wel annuleren maar omdat het niet binnen 24 uur had plaats gevonden en de termijn tot de vakantie binnen moeten we 50% betalen. Maar dat is dus en geen vakantie en een factuur van bijna € 500,00. Tot overmaat van ramp geldt dat dus ook voor de andere vakantie hetzelfde verhaal en ook zo’n € 500,00.
Meerdere keren contact gehad met Europarc hierover maar zij verwijzen ons naar Bungalowspecials maar die zijn niet bereikbaar.
Omdat de reserveringen op de naam staan van mijn vrouw en ook haar geboortedatum 01.07.1981 is gebruikt (die is natuurlijk gewoon bekent) is er helaas niet te achter halen dat de minderjarige uit ons gezin de reservering heeft gemaakt. Dat is het antwoord dat wij krijgen. Maar er is ook geen mail geweest met een wachtwoord o.i.d. waardoor je als volwassene deze reservering omzet in een boeking. Tevens is het gebruikte mailadres niet ons hoofdmailadres, voor ons duidelijk. Die boeking wordt overigens overal in alle mails ‘reservering’ genoemd zelfs nu nog op de facturen. Dat maakt het hele verhaal erg onduidelijk.
Van Europarcs hebben we nu 2 facturen gekregen met de onderstaande annuleringskosten dient te betalen:
90121003477 €437,-
90521003188 €458,-
Dat betekent dus dik 900,00 en geen enkele vakantie of wat dan ook er tegenover. Terwijl de huisjes intussen gewoon weer vrijgegeven zijn en daar dus door Europarcs ook gewoon geld voor gevangen wordt. Dit maakt het allemaal heel erg oneerlijk en dit kan gewoon echt niet.
Die reserveringen zijn niet rechtmatig omdat ze niet door ons zijn geplaatst. In principe kan iedereen die je adres gegevens weet op jouw naam een reservering doen met een fake mailadres er wordt immers geen bevestiging via het maildres gevraagd.
Gewenste Oplossing:
Een oplossing is wat ons betreft het betalen van de administratiekosten die gemaakt zijn, dat vinden we niet meer dan terecht jullie hebben er werk aan en wij ook. Maar de helft van het bedrag staat niet in relatie met de gemaakte kosten van een ongeldige boeking. Of een voucher om in ieder geval nog iets van je geld te zien.


