Klacht: Na boeking bedrag omhoog in factuur. Nagekeken en ik had gelijk en zou aangepast worden, maar bellen niet terug!!

Miranda van Leuzen op 10 oktober 2022 over Bungalows.nl in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Na het boeken van een bungalow voor 234 euro, verscheen er een factuur van 264 euro. De klant heeft bevestigd gekregen van een medewerker dat de fout hersteld zou worden, maar ondanks herhaaldelijk bellen en mailen heeft hij geen terugkoppeling ontvangen.

Mijn Klacht:

Geboekt voor 234,- en na drukken op boeken 264,- in beeld, schofterig natuurlijk. Meisje aan telefoon bevestigd dat ik gelijk heb. Ze laat het in orde maken, maar niemand belt mij terug na meerdere malen bellen en mailen.

Gewenste Oplossing:

Bedrag aanpassen naar €234,- en mij netjes op de hoogte brengen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bungalows.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bungalows.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miranda van Leuzen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM