Klacht: Mijn baby en puppy meenemen

Turkomanova Olena op 20 december 2018 over Budgetair in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Budgetair
Status Open
Datum 20 december 2018

Een klant heeft op 14 december 2018 een vliegticket geboekt bij Budgetair voor een reis naar Oekraïne, vanwege een noodsituatie. Na het boeken vroeg de klant of het mogelijk was om hun bijna 2-jarige zoontje mee te nemen, wat aanvankelijk werd toegestaan tegen een extra kosten van 30 euro. De klant was bezig met de benodigde voorbereidingen voor de reispas van het kind.

Mijn Klacht:

Goedendag, ik had vrijdag 14 december 2018 om 16:42 een vliegtuigticket gekocht voor mijn man en mij dus 2 personen,
deze reis was last-minute gepland want mijn neef van 35 jaar was na 1 week teruggevonden dood en blijkbaar vermoord.
Dus ik had alles laten vallen en direct willen gaan naar Oekraïne.
Nu ik heb ook een zoontje van bijna 2 jaar en normaal zou ik hem thuis laten maar omdat hij op 25 december 2 jaar word vond ik het zielig dat hij zonder mama en papa op zijn verjaardag zou zijn niet om te vieren maar omdat het een speciale dag is voor ons.
Dus had ik maandag gebeld naar budget air om te vragen of het nog mogelijk zou zijn om ons baby mee te nemen ze zei eerst is goed voor 30 euro extra mag hij mee dus ideaal , ik ging dan zijn reispas in orde maken. Het is kostelijk last minute maar mijn zoontje is het waard.
Dus ik ging zijn reispas al in orde maken in de gemeente voor 210 euro.
Dan opeens kregen wij maandag 17 december in de namiddag een mail van budget air dat als onze zoontje meeging dat wanneer hij terug komt
dat hij dan 2 jaar al wordt en dat zijn ticket dan 315,99 nu is geworden en als ik hem wil meenemen dat ze mij een betalingslink doorsturen.
Ik was geshockeerd en heb ik dan toch niet meer gebeld en had ik de beslissing genomen dat het niet anders kon dan mijn baby hier te laten
Dan de volgende dag stuurt ze mij een mail dat het opeens wel terug mogelijk was om de baby mee te nemen voor 30 euro ik was toen al kwaad want het is telaat voor reispas te maken dan moest ze maandag dat gezegd hebben zou ik hem direct meenemen.
Normaal ging ik mijn puppy ook niet meenemen maar de reis was niet gepland dus had ik geen opvang voor hem en kon hem moeilijk alleen in de tuin laten in deze kou.
Dus had ik maandag ook gevraagd of het mogelijk was om de puppy ook mee te nemen , ze vroeg achter de gewicht en afmetingen mijn man dacht van de hond zelf en mevrouw zei via telefoon neen van de kooi waar hij in gaat vervoerd worden. Ze zei mij ook dat er verschillende plaatsen waren waar de puppy meekon dus geen probleem,
Ik zei haar omdat mijn puppy een xxl bully is weegt hij al toch goede 17 kg is het beste om in een kooi te vervoeren in de andere vliegtuigruimte.
Zij vroeg dan naar de afmetingen van de kooi maar ik zei haar dat ik er geen had en dat zij mij een standaartafmeting van een gemiddelde of grote kooi kon zeggen en dat ik naar de winkel ging achter de kooi en ik zei ook ik zal u terugbellen als ik een kooi koop, dus ben ik direct naar de winkel gegaan en het was moeilijk om dezelfde afmetingen te vinden van wat die mevrouw mij als voorbeeld gaf. Toch hebben wij ene gevonden met dezelfde afmetingen voor 120 euro.
Dus omdat mevrouw toch al die afmetingen genoteerd had dacht ik is alles al in orde en maakte ik ons klaar voor op reis te gaan.
Ze had de volgende dag een e-mail gestuurd over mijn baby maar er staat niets in met de vraag over de kooi of wil je hem zelfs registreren en omdat ze enkel over de baby schreef dacht ik dat voor hond eigelijk alles in orde was, want zijn vaccinatie’s heeft hij ook tegen hondsdolheid allemaal, paspoort ook hij is perfect in orde. Dat zei ik toen ook allemaal via de telefoon tegen haar.
Dus waren wij dan woensdag in de luchthaven en werd ons dan gezegd dat de hond niet in orde was voor hem mee te nemen want als hij op ticket niet geregistreerd is mag ik hem niet meer terug nemen van Oekraïne en zal ik een boete van 500 euro moeten in Oekraïne betalen we waren in shock. Dus staan we in Zaventem met onze puppy ,
Dat heeft tijd gekost en ging de vlucht ook niet door door deze situatie.
We hebben onmiddelijk budget air gebeld in Zaventem en de situatie uitgelegd , mevrouw wou zelfs niet luisteren ze zei gewoon dat het allemaal onze fout is en dat we gewoon opnieuw een vliegtuigticket moeten kopen voor dezelfde prijs. Ze konden ons vlucht enkel op die manier verzetten , ik heb toen gezegd dat is geen behandeling naar u klanten toe , dat is geen mooi gebaar dat ze naar mij doen ik kan voor die prijs andere maatschappij ook zo een ticket vinden.
Ik zei als gratis verzetten onmogelijk is kan ik alstublieft dan een ticket met korting krijgen ze zeiden neen we kunnen niets voor jullie doen , gewoon betaal de volle pot opnieuw. Ze heeft dan haar collega geroepen dat met ons contact had en ze zei gewoon rechtuit dat wij niet de waarheid zeggen ze draaide onze woorden mijn man was kwaad hij zei we stonden met luidspreker met jou te praten en we hebben met 2 personen u geluistert, we weten dus perfect wat ze nog zei mijn man zei ook worden jullie gesprekken opgenomen ze zei neen en dan vroeg hij haar naam omdat hij een klacht neer wou leggen ze zei zo twijfelachtig Marlijn of zo familie naam wou ze zelfs niet geven. Ik werk zelf in een callcenter en hoe die mevrouw naar ons gedaan heeft is absurd in plaats van ons te helpen waren ze met alle collega’s dat we belde grof onbeleeft totaal GEEN begrip getoond naar ons. Want we hebben verschillende keren hopeloos gebeld.
Kunnen jullie u voorstellen hoe ik daar zat in Zaventem mijn neef is dood ik heb geen grote familie met 100 neven ik heb er maar 2 en nu is mijn neef vermoord terug gevonden en zijn enigste broer wachtte op ons
die jongen zijn mama was 3 jaar geleden overleden en papa ook 1 jaar later en nu dit met zijn broer en ze weten niet hoe of wat en ik kan geen afscheid gaan nemen van hem , ik kan ook zijn overlijdingsattest doorsturen als bewijs als jullie mij misschien niet geloven.
Er zijn geen woorden voor dit mogelijk.
Ik was thuis gekomen en Ukraine airlines gebeld en situatie uitgelegd ze hebben gezegd dat ik zeker een klacht neer moet leggen want ze maken op deze manier de naam van Ukraine airlines slecht.
Ukraine airlines zei mij dat ze het zeer erg vinden en DAT ZIJ MIJ GRATIS OP EEN NIEUWE VLUCHT DE ZATERDAG 22 KONDEN ZETTEN MAAR DAT HET NIET MOGELIJK WAS OMDAT IK BIJ BUDGET AIR TICKET HAD GEKOCHT EN NIET RECHTSTREEKS BIJ HUN. Moest ik bij hun rechtstreeks hadden besteld zouden ze mij kunnen helpen in deze situatie want ik ga niet om te feesten daar.
Door contact te hebben met Ukraine airlines was ik er nog zekerder van geworden hoe onprofessioneel ik bij budget air behandelt werd, ik heb dit ook nog nooit in mijn leven meegemaakt …

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen van hun dat ik naar mijn neef kan gaan om afscheid te nemen, ik wil enkel hem laatste keer kunnen zien en gewoon afscheid nemen :'( .
Anders ik word enorm depressief ik kan al niets meer eten sinds gisteren met deze situatie.
Ik voel me gewoon in de steek gelaten...

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Budgetair

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Budgetair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM