Klacht: Verloren armband door slechte sluiting

Ingrid2501 op 02 mei 2019 over Buddha to Buddha in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 8.0/10 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜†
Categorie Mode
Status In behandeling
Datum 2 mei 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over een Buddha to Buddha armband die haar dochter voor haar 18de verjaardag heeft gekregen. De armband ging meerdere keren zonder reden los, waardoor ze deze bijna verloor, en uiteindelijk is de armband nu daadwerkelijk verloren. De klant vraagt zich af of er een productie fout is in bepaalde modellen, gezien de ervaringen van anderen met verloren armbanden door slechte sluitingen.

Mijn Klacht:

Mijn dochter heeft voor haar 18de verjaardag eind maart een budha to budha armband van.opa en.oma gehad van ongeveer €250. We hebben hem bij de lokale juwelier gekocht en zijn er 2x mee terug geweest omdat hij zonder reden los ging. Waardoor ze hem al 2x bijna kwijt was. Volgens hun konden ze er verder niks aan doen en moest het nu goed zijn. En nu moest het dus zo ver komen dat ze hem gisteren verloren is. Zij heeft nog een armband van hetzelfde merk die ze al 2 jaar zonder problemen bijna dagelijks draagt. Ik lees hier al zoveel verhalen over verloren armbanden door slechte sluitingen dat ik me echt afvraag of er soms een productie fout zit in sommige type armbanden. Ik vind het ook niet kunnen dat je zo’n dure armband zo makkelijk kan verliezen. ( en zeker niet omdat we er al 2x mee terug zijn geweest)

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag antwoord willen of ze iets mee gaan doen aangezien er al zoveel dezelfde reacties van verloren armbanden op internet staan. En niet de standaard reactie dat je hem niet moet dragen als het slot snel los gaat. Een armband is er om te dragen en als je er al 2x mee terug bent geweest ga je er vanuit dat het opgelost is.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Buddha to Buddha

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Buddha to Buddha in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM