Mijn Klacht:
Het lukt niet onze keuken geleverd te krijgen in de juiste kleur en afmeting. Het keukenblad, twee zijpanelen en een bar in verkeerde kleur en verkeerde maat geleverd. Toegezegd dat dit verholpen zou worden (eind maart) en ongeveer vier weken zou duren. We zijn nu maanden verder. Twee weken geleden wederom verkeerde spullen geleverd gekregen (verkeerde maat en verkeerde kleur) (en heb nu vele planken in de garage staan welke sowieso niet bij onze keuken horen). Ik zou gebeld worden. Dit is twee weken geleden toegezegd… Niets gehoord. Zelf bellen, geen contact (zijn met vakantie) . Mailtje gestuurd. Ook hierop geen reactie.
Beste,
Omdat een meermaals winkelbezoek en diverse telefonische gesprekken niet leiden tot het gewenste resultaat (twee keer verkeerde levering van onze keuken) stuur ik u deze mail. Wellicht dat het op deze manier wel lukt.
Het betreft servicenummer 4-23-008529 – order 2-0023-056424 van de Fam. Houët.
Onze keuken is verkeerd geleverd. Verkeerde maat en verkeerde kleur. Het betreft een exact zelfde keuken als bij u in de showroom staat. In de winkel werd ons verteld dat alles in orde gemaakt zou worden. Heel fijn en geruststellend. De keuken is 2 april 2020 geleverd (vertraagde levering). De nalevering zou wel ongeveer vier weken duren werd ons verteld. Geen probleem.
Echter kregen wij een week later een telefoontje met de mededeling dat de nalevering ‘een moeilijk verhaal’ zou worden. We zouden getekend hebben, waardoor het niet meer onder de verantwoording van Brugman zou vallen. Huw?! Hier ging ik niet mee akkoord. Resultaat dat ik dezelfde dag teruggebeld zou worden hierover. Dit duurde echter langer. Na een tijd zelf maar weer contact opgenomen. Hetzelfde verhaal. Ik zou weer teruggebeld worden. Na de zoveelste keer ben ik niet teruggebeld. Uiteindelijk zelf maar weer gebeld en ik kreeg akkoord. De keuken zou in de juiste maat en juiste kleur worden na geleverd. Ondertussen zijn we weer weken verder in het verhaal. Ook werd mij weer hetzelfde verteld over de levertijd. Nalevering zou ongeveer vier weken duren. Echter wel gerekend vanaf het laatste telefoontje!
Te moe van alles braaf in afwachting gegaan. Uiteraard tevergeefs. Na vele weken wachten niets gehoord. Geen telefoon, geen mail, niets. Van ellende maar weer terug naar de winkel. Daar weer te horen gekregen dat het allemaal wel in orde zou komen. Ik kreeg een telefoonnummer mee, ordernummer en servicenummer. Ik moest zelf maar bellen en vragen hoe het erbij stond.
Tijdens het telefoongesprek werd mij verteld dat onze nalevering wel in bestelling stond, echter in de verkeerde kleur. Ik werd doorverbonden met de leidinggevende. Deze vertelde mij weer dat alles wel juist in bestelling stond. Juiste maat blad, juiste kleur van de bar (bruin) en de juiste kleur van de wangen (grijs). Op mijn vraag na de levertijd, kunt u wel raden wat het antwoord was…… ‘Ongeveer vier weken mevrouw”! Wel gerekend vanaf dit laatste telefoontje natuurlijk. Wat er ondertussen al die andere weken in bestelling heeft gestaan weet niemand mij te vertellen.
Na een week of vijf/zes kreeg ik een telefoontje van de desbetreffende leidinggevende welke ik eerder had gesproken. Ik was blij verrast, in ieder geval voor heel even dan. Ik kreeg de boodschap dat de nalevering pas 20 augustus 2020 zou gaan plaatsvinden?! Dit is te dol voor woorden natuurlijk. Een nalevering welke “ongeveer” vier weken zou duren van een foutief geleverde keuken op 2-04-2020 wordt 20-08-2020 geleverd. Dat is vijf maanden dus.
Op mijn reactie dat ik mezelf voor de gek gehouden voelde (hoe vaak is mijn nalevering opnieuw in bestelling gezet ipv een lulverhaal?) kreeg ik te horen dat de late leverdatum te wijten was aan het gebrek van monteurs. Hierop heb ik geantwoord dat het probleem dan opgelost was, we hebben geen monteur nodig. Lever maar ‘gewoon’ de keuken!! We zorgen zelf wel voor een monteur! Een week later zou dus onze nalevering komen.
Echter kreeg ik een week later op vrijdag (kwart voor vijf) telefonisch te horen dat het toch niet goed was gegaan. U raadt het al he? Inderdaad, de verkeerde kleur. De nalevering zou in zijn geheel in het grijs worden uitgeleverd i.p.v. alleen de twee wangen in het grijs en de vier overige planken voor de bar in het donkerbruin. Hij was wel blij te kunnen vertellen dat het blad deze keer wel in de juiste maat was!
De nalevering zou maandag om 07.00 uur worden geleverd. Voor mij geen tijd meer om de monteurs af te zeggen! Wat een teleurstelling! Ik dacht heel even dat het einde van de nachtmerrie welke Brugman Keukens heet in zicht was. Helaas! Om het verhaal compleet te maken kan ik u melden dat niet alleen de kleur fout was aan de nalevering. Behalve de kleur, klopte ook de maten van de planken niet en het aantal planken niet. Voor het barretje hebben we drie dikke (bruine) planken nodig en een (bruine) voeten-achterwand. Ik zit nu in huis met een oud keukenblad en zeven (1) grote grijze planken. De bezorgers hebben mij beloofd dat ik in ieder geval dezelfde dag hierover teruggebeld zou worden en ik moest eisen dat het barretje met een koerier alsnog geleverd moest worden, zodra deze binnen zou zijn. Dit alles was vorige maandagochtend 13 juli, inderdaad bijna weer twee weken geleden. En raad eens…. Ik moet nog worden teruggebeld!
Ik ben v.w.b. onze ‘nieuwe’ keuken teneinde raad. Zou u mij kunnen vertellen of er IEMAND bij Brugman Keukens werkt welke ervoor kan zorgen dat wij onze keuken kunnen afmaken? Bij voorbaat dank!!!
Met vriendelijke groet,
Mariëlla Houët-Schepers
Gewenste Oplossing:
Dat de vier planken voor de bar in de juiste maat, juiste dikte en juiste kleur worden geleverd. (donkerbruin ipv elke keer licht grijs).


