Klacht: Verkeerde spullen geleverd

caroldekoning op 30 juli 2015 over Brugman Keukens en Badkamers in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Brugman Keukens en Badkamers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw De Koning, Fijn om te horen dat er een oplossing is gevonden. Wij zullen er voor zorgen dat de spiegel zo snel mogelijk bij u wordt omgeruild. Hopende dat uw vertrouwen in ons is teruggekeerd. Graag wil ik...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 30 juli 2015

Na een eerste gesprek met Brugman Keukens en Badkamers over de badkamerselectie, werd er een compromis bereikt waarbij op sanitair werd bezuinigd om binnen het budget te blijven. Echter, de klant ontdekte later dat Brugman ook had bezuinigd op de douche drain en spiegelkast, wat leidde tot teleurstelling bij de installatie door de loodgieter.

Mijn Klacht:

Bij ons eerste gesprek hadden wij een mooie selectie gemaakt voor onze badkamers, die helaas boven onze begroting lag. Brugman wilde toch graag zaken doen, dus werd een compromise gezocht. Wij wilden niet veranderen met de selectie van de tegels, dus is er bezuinigd op het sanitair. Brugman Zwolle verkocht ons aldus een goedkopere doucheset en twee goedkopere toiletten, waar wij het helemaal mee eens waren. Met wat extra korting kwamen wij aldus toch binnen ons budget. Iedereen blij en wij hebben netjes de bestelling en alle documenten getekend.

Wat wij NIET wisten was dat Brugman ook bezuinigd had op de douche drain en de spiegelkast. De douchedrain was niet de mooie waar onze tegels in verwerkt konden worden, maar daar kwamen wij pas achter toen de loodgieter hem geplaatst had. Nu hebben we ook ontdekt dat onze spiegelkast NIET degene was die wij geselecteerd hadden. In plaats van Glans Wit met glazen verstelbare plankjes en ingebouwde schakeldoos hebben we nu de meest basic melamine spiegelkast met een vast melamine plankje. Niet bijpassend bij ons badmeubel Glans Wit.

WAARSCHUWING: Brugman’s systeem van selecteren ZONDER codenummers in de showroom is heel handig voor Brugman, maar geeft klanten totaal geen zekerheid waar ze voor gekozen hebben. Men kan alleen maar hopen dat inderdaad de geselecteerde artikelen op de lijst vermeld staan. In goed vertrouwen ondertekent men de lijst om er dan later achter te komen dat ze iets anders besteld hebben en geen verhaal kunnen halen (want men heeft ZELF getekend).

Gewenste Oplossing:

Als de spiegelkast omgeruild wordt voor de juiste kast.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Brugman Keukens en Badkamers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Brugman Keukens en Badkamers in behandeling genomen

Bericht van Brugman Keukens en Badkamers

10 jaren geleden - Beste Caroline de Koning, Wij hebben uw melding in goede orde ontvangen en betreuren het dat het niet loopt zoals u wenst. Uw melding is doorgegeven aan het filiaal en zij hebben te kennen gegeven dat de filiaalmanager het verder gaat oppakken met u. Hopende u hiermee in eerste instantie voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Bianca - Webcare Brugman Keukens & Badkamers

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Brugman is op dit moment bereid de verkeerde spiegelkast om te ruilen voor een spiegel. Dit is voor ons acceptabel, hoewel we nog steeds teleurgesteld zijn over de originele verkeerde bestelling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Brugman Keukens en Badkamers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Brugman Keukens en Badkamers

Heeft op 10 augustus 2015 om 08:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw De Koning,

Fijn om te horen dat er een oplossing is gevonden. Wij zullen er voor zorgen dat de spiegel zo snel mogelijk bij u wordt omgeruild.

Hopende dat uw vertrouwen in ons is teruggekeerd.

Graag wil ik u, namens Brugman, nog heel veel plezier wensen met uw badkamer

Met vriendelijke groet,
Bianca - Webcare Brugman Keukens & Badkamers

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM