Mijn Klacht:
Bij ons eerste gesprek hadden wij een mooie selectie gemaakt voor onze badkamers, die helaas boven onze begroting lag. Brugman wilde toch graag zaken doen, dus werd een compromise gezocht. Wij wilden niet veranderen met de selectie van de tegels, dus is er bezuinigd op het sanitair. Brugman Zwolle verkocht ons aldus een goedkopere doucheset en twee goedkopere toiletten, waar wij het helemaal mee eens waren. Met wat extra korting kwamen wij aldus toch binnen ons budget. Iedereen blij en wij hebben netjes de bestelling en alle documenten getekend.
Wat wij NIET wisten was dat Brugman ook bezuinigd had op de douche drain en de spiegelkast. De douchedrain was niet de mooie waar onze tegels in verwerkt konden worden, maar daar kwamen wij pas achter toen de loodgieter hem geplaatst had. Nu hebben we ook ontdekt dat onze spiegelkast NIET degene was die wij geselecteerd hadden. In plaats van Glans Wit met glazen verstelbare plankjes en ingebouwde schakeldoos hebben we nu de meest basic melamine spiegelkast met een vast melamine plankje. Niet bijpassend bij ons badmeubel Glans Wit.
WAARSCHUWING: Brugman’s systeem van selecteren ZONDER codenummers in de showroom is heel handig voor Brugman, maar geeft klanten totaal geen zekerheid waar ze voor gekozen hebben. Men kan alleen maar hopen dat inderdaad de geselecteerde artikelen op de lijst vermeld staan. In goed vertrouwen ondertekent men de lijst om er dan later achter te komen dat ze iets anders besteld hebben en geen verhaal kunnen halen (want men heeft ZELF getekend).
Gewenste Oplossing:
Als de spiegelkast omgeruild wordt voor de juiste kast.

