Klacht: Verkeerd advies in Hilversum van de verkopers en zeer slecht verloop van het installeren van de badkamers

mvanderschaft op 08 februari 2021 over Brugman Keukens en Badkamers in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Brugman Keukens en Badkamers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Van der Schaft, Spijtig om te vernemen dat u niet tevreden bent over de aankoop van uw bad. Dit is nooit onze bedoeling geweest. Om het ligcomfort te verbeteren heeft mijn collega inmiddels een tweede kussen besteld. Wat...

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 8 februari 2021

Een klant van Brugman Keukens en Badkamers heeft ernstige klachten over het advies dat hij ontving bij de aankoop van een bad, dat niet geschikt blijkt te zijn voor zijn reumatische klachten. Daarnaast zijn er problemen met de installatie en zijn er meerdere verkeerde artikelen geleverd, wat heeft geleid tot ontevredenheid over de service en het product. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

waar te beginnen wat er allemaal fout is gegaan? Als reumapatiënt krijg je het advies een bepaald bad aan te schaffen omdat het steun verleend aan je rug. Is overigens een mat bad besteld maar heb uiteindelijk een glanzend bad staan. Wat overigens ook eerst niet bleek te passen. Aanpassingen in het beton moeten doen om de afvoer passend te krijgen. Nu blijkt dat het bad juist de tegenovergestelde werking heeft, maar daar hebben ze volledig lak aan. Je wordt steeds met een kluitje het riet ingestuurd. Waardeloos! Ik kan geen gebruik maken van het bad. Na 5 minuten heb je last omdat het bad allesbehalve goed is voor je rug. Willen ze het oplossen met een kussentje in je nek wat het alleen maar erger maakt. Verder zijn er ongeveer 10 artikelen retour gegaan omdat ze het verkeerde geleverd hebben (of geannuleerd hebben). Verder nog een goede lekkage gehad in de woonkamer. Wordt opgelost door er nog maar een vloertegel op te plaatsen. Geen mooi gezicht, maar een betere oplossing kost meer en dat zit niet in de begroting van Brugman. Moet je bijbetalen, terwijl zij de lekkage hebben veroorzaakt. Dan krijg je mondeling te horen dat je een vergoeding krijgt voor het ongemak in de vorm van een dinerbon en een bloemetje. Nooit gezien of ontvangen. De ene persoon schuift het af op de kwaliteitsmanager, de andere op het filiaal en nog weer een ander schuift het af het servicecentrum. Niemand neemt zijn verantwoording of komt afspraken na. Schandalige afhandeling.

Gewenste Oplossing:

Als er iemand eens zijn verantwoording neemt en een oplossing heeft voor een bad wat niet gebruikt gaat worden. Bad is het belangrijkste onderdeel geweest om de badkamer te verplaatsen naar de achterkant van de woning. Heeft veel voeten in de aarde gehad maar daar gaat Brugman volledig aan voorbij.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Brugman Keukens en Badkamers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Brugman Keukens en Badkamers in behandeling genomen

Bericht van Brugman Keukens en Badkamers

5 jaren geleden - Beste mevrouw Van der Schaft, Wij hebben uw review in goede orde ontvangen en gaan deze intern overleggen. Uiteraard komen wij hier bij u op terug. Met vriendelijke groet, Thea Verhoeven - Brugman Keukens Badkamers

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Brugman Keukens en Badkamers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Brugman Keukens en Badkamers

Heeft op 09 februari 2021 om 13:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Van der Schaft,

Spijtig om te vernemen dat u niet tevreden bent over de aankoop van uw bad. Dit is nooit onze bedoeling geweest.
Om het ligcomfort te verbeteren heeft mijn collega inmiddels een tweede kussen besteld.
Wat betreft de dinerbon en bloemen, op 18 januari jl. is voor beide een opdracht aangemaakt. De dinerbon is per aangetekende post opgestuurd en de bloemen zijn door de bloemist bij u bezorgd.

Met vriendelijke groet,

Thea Verhoeven - Brugman Keukens Badkamers

Met vriendelijke groet,

Thea Verhoeven - Brugman Keukens Badkamers

mvanderschaft

Heeft op 09 februari 2021 om 16:47 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Beste Mevrouw Verhoeven,

Mijn excuses...Ik heb navraag gedaan bij mijn man en die heeft inderdaad een bon voorbij zien komen. Bedankt daarvoor. Niet per aangetekende post weliswaar. Bloemen kan ik echter niet over het hoofd zien en ik kan u echt verzekeren dat die niet bezorgd zijn. Ik blijf echter de gang van zaken bijzonder vinden. Dat mij op aanraden van de verkoopadviseur een bad wordt verkocht (met een bolling) voor extra steun in de rug. Dit werkt juist averechts. En wanneer ik daar over klaag, krijg je te horen dat een bad een persoonlijke keuze is. Vreemd, want ik heb dit specifieke bad echt gekozen op aanraden van jullie personeel. Sinds dit bad erin is geplaatst heb ik het niet gebruikt omdat het alles behalve de juiste werking heeft waar ik een bad voor heb aangeschaft. Dan gaan jullie het oplossen met een kussen. Ik ben benieuwd.

Reactie van de melder van de klacht mvanderschaft

5 jaren geleden - Vandaag een soort van worstje opgestuurd gekregen als kussen. Jullie oplossing voor een bad wat totaal niet toereikend is aan wat de verkoopadviseurs gezegd heeft...elke keer excuus voor het ongemak....jullie kopen een bad af met 75 euro voor een diner....hoeveel heb ik uit uiteindelijk betaald voor het bad? Ik zou dat maar vergoeden....maar nee, dan verschuiven jullie je achter een all in price....zo vermoeiend dit

Alle klachten die gemeld zijn door mvanderschaft
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM