Klacht: Slechte service

Hertunc op 01 oktober 2015 over Brugman Keukens en Badkamers in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Brugman Keukens en Badkamers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Zojuist is er contact gezocht door de vestigingsmanager om de melding te bespreken. Hierin zijn de excuses aangeboden en is er besproken dat de communicatie niet is verlopen zoals u van ons mag verwachten. Met vriendelijke groet, Bas - Webcare...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 1 oktober 2015

Bij Brugman Tilburg ervoer de klant een teleurstellende service tijdens hun bezoek op 26 september. Een onervaren medewerker moest constant overleggen met collega's, wat resulteerde in lange wachttijden en onvoldoende advies. Na meerdere bezoeken zonder duidelijke antwoorden of oplossingen, werd de klant uiteindelijk naar huis gestuurd met de belofte dat een monteur binnen vijf werkdagen contact zou opnemen.

Mijn Klacht:

Op 26 september jl. bezochten we Brugman Tilburg. We werden geholpen door een onervaren mederwerker die bij elke vraan naar een collega moest lopen om te overleggen. Omdat ze zo vaak naar weg moest om te overleggen hebben we daar 2 uur gezeten en geen goed advies gekregen. Volgende dag moesten we terug komen, ze zou dan alles uitzoeken en regelen. Volgende dag zijn we daar gegaan en niets was uitgezocht. Wederom ging ze opnieuw alles overleggen met haar collega. Haar collega, nam ook geen enkel moeite om even naar ons te toe komen en om dat samen met haar toe te lichten. Ook de volgende dag hebben we circa 2 uur daar gezeten en zijn we nog niets wijzer geworden. We zijn naar huis gestuurd met de mededeling dat de binnen monteur ons binnen 5 werkdagen zal bellen om een afspraak te maken. Omdat we niet gebeld zijn heb ik telefonisch contact opgezocht met Brugman. De medewerker die ik aan de lijn kreeg zei dat ze geen monteur langssturen en begen met mij daarover te discusseren. Vervolgens zei ze dat ik maar morgen terug moest bellen want hij was pas terug van vakantie en wist van nergens af. Op mijn vraag of hij dat allemaal in de computer terug kon vinden kreeg ik als antwoord dat hij zich niet laat overrullen en gooide de hoorn op!
Ik heb nog nooit zo een slechte service meegemaakt en ben zeer teleurgesteld in de service en klantvriendelijkheid van Brugman. Daarom zal ik het ook iedereen negatief adviseren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat ze mij hun excuses aanbieden. Voor de rest zullen wij zeker geen gebruik maken van geen enkel diensten van Brugman. Er zijn genoeg andere winkels waar ze klanten met respect behandelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Brugman Keukens en Badkamers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Brugman Keukens en Badkamers in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Brugman Keukens en Badkamers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Brugman Keukens en Badkamers

Heeft op 01 oktober 2015 om 14:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Zojuist is er contact gezocht door de vestigingsmanager om de melding te bespreken. Hierin zijn de excuses aangeboden en is er besproken dat de communicatie niet is verlopen zoals u van ons mag verwachten.

Met vriendelijke groet,

Bas - Webcare Brugman Keukens & Badkamers

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM