Mijn Klacht:
Wij gingen bij brugman alkmaar kijken om ons te orienteren voor als het nieuwe huis zou doorgaan!
Op dat moment was er korting en verkoper zei dat die die zondag 20 maart zou verlopen maar we konden het recht houden als er fictief een keuken op papier werd gezet en wij zouden tekenen!we zaten nergens aan vast maar zouden wel korting krijgen!
We hebben dus geen tekeningen laten maken,inmeting laten verrichten,apparatuur,kastjes uitgezocht etc etc!puur een showroom keuken op papier met totaal andere maten en ander budget!
Er is ons niet verteld dat we ins zo verplichten tot aankoop en ook niet dat we anders 3600 annuleringskosten zouden moeten betalen!
Dit is misleidende verkoop en dwaling!als wij dit wisten hadden we nooit getekend!ook heeft de verkoper ons de algemene voorwaarden niet laten lezen!
Huis gaat niet door wn geld is er niet!
3600 euro voor een keuken die niet eens besteld is en aangekocht is kan niet!
Ik begrijp dat wanneer wij een keuken op naat hadden laten maken met inmeten en alles erop enaan en je annuleert dat dat niet kosteloos kan maar wij hebben niks uitgekozen!
We zijn misleid en verwachten na talloze mails met telkens de keiharde antwoorden dat we gewoon moeten betalen en er verder nergens op word ingegaan dat het nu eindelijk wel netjes word opgelost en de overeenkomst die door misleiding tot stand is gekomen word vernietigd!
Ook werd gezegd dat de korting dir zondag zou aflopen en we daarom moesten tekenen en nu drie maanden verder is die korting er nig steeds?!
Het kan niet jullie bedoeling zijn eerlijke mensen op deze manier financieel zo in de oroblemen te brengen?!
Ik ga ervan uit dat dit nu eindelijk naar eercen geweten word opgelost!
Bv dank
Richard baltus
Gewenste Oplossing:
Als de overeenkomst die door misleiding tot stand is gekomen word onbonden,kosteloos

