Mijn Klacht:
Normaal schrijf ik NOOIT een klacht publiek online, maar deze keer wil ik gerust een uitzondering maken. Het begon fout te lopen toen de vloerder zich had vergist van annulering. Vergissen is menselijk, dus no-worries. Alleen kwam hij dus nadat de keuken was geplaatst en de badkamer vrijwel in orde was.
In de badkamer leek alles op ’t eerste zicht in orde. De tegels lijnden af en alles deed het. Enkel het latje van de douche was aan de verkeerde zijde geplaatst zodat het water ontsnapte, maar dat werd snel in orde gemaakt. Dat de toilet (van het huismerk Ben) volgens de loodgieter ‘raar was geïnstaleerd’ werd pas na enkele dagen opgemerkt. Ze liep zéér slecht door en zorgde voor geurhinder, zowel binnen als buiten.
De keuken was een ramp. De tegels lopen (met de badkamer ernaast) niet in elkaar door, overal gaten en de afwerking is om van te huilen.Een 12 jarige doet het beter.
Het ergste vanal is dan de ‘dienst na verkoop’. Verschillende mails, telefoontjes en zelfs een extra bezoek aan het filiaal in Breda sinds september/oktober kregen geen schot in de zaak. Pas begin november kregen we een datum dat ze ‘alles in orde zouden brengen’.
22 december alsjebief.
Tot dan moet er dus gebruik worden gemaakt van het 2de toilet op het eerste verdiep bij een grote boodschap en lijkt de keuken op een halve bouwwerf. In 8 weken us badkamer en keuken op maat? We zullen blij zijn als het in 8 maanden lukt!!!!!!
Daarbij komt nog dat er teveel tegels, houten planken en afkit materiaal is besteld die ze niet hebben gebruikt/meegenomen en waarvoor dan ook betaald is zonder enig nut of credit nota.
Ongelooflijk!
Gewenste Oplossing:
Moeilijk te zeggen.

