Mijn Klacht:
In oktober 2016 is bij mij een nieuwe badkamer geplaatst via Brugman door een aannemer/installateur geleverd door Brugman. Daar heb ik een bijzonder slechte herinnering aan overgehouden.
1. Een aanpassing in de order van de badkamer is een groot probleem omdat een Luxalon plafond niet blijkt te passen
2. Er zijn veel te veel tegels besteld
3. Bij oplevering past de wasmachine niet meer op de daarvoor bestemde plek. (Advies aannemer: nieuwe wasmachine kopen) tegelwand is uiteindelijk weer verwijderd en de muur is passend gemaakt en opnieuw betegeld
4. Wasmachine lekt bij terugplaatsing
5. Designradiator lekt bij aansluiting
6. Kit werk bij badkamermeubel vertoont scheurtjes (aannemer: u hebt zelf zeker er tegen aan gestoten)
7. Kit werk bij raamkozijn stukken vergeten en slordig opgeleverd
8. Lekkage thermostaatkraan (aannemer: draait u de hoofdkrant maar dicht mevrouw, dan lekt het niet meer) diverse reparaties, zonder succes. Iemand van Hans Grohe constateert uiteindelijk dat de koppelingen in de muur niet recht zitten. Eind januari 2017 wordt dit uiteindelijk hersteld door iemand van Brugman (andere aannemer).
Een hoop irritaties en herstelacties, het lijkt nu allemaal te zijn opgelost.
Maar helaas….
Oktober 2017
Naast de badkamer is de slaapkamer van mijn zoon. Omdat we deze kamer willen opknappen verplaatsten we daar een kast en zien dat er een gat in de muur (die grenst aan de badkamer) zit. Je kunt de leiding van de badkamer zien zitten. Ook onderaan bij de plint vertoont de muur scheuren en vallen er stukken uit.
De schade heb ik gemeld bij Brugman begin oktober. Er komt een servicemonteur van Brugman langs op 17 oktober die maakt foto’s en constateert dat de aannemer dit moet hebben gemerkt bij zijn werkzaamheden. De muur moet/kan gestuukt en hersteld worden. Ik hoor nog verder.
Maar ik hoor helemaal niets. Ik bel een aantal keren met Brugman en er wordt beloofd dat ik wordt terug gebeld, maar er belt niemand terug. Dan belooft men mij terug te mailen, maar ik heb nooit mail ontvangen. Ik stuur zelf een mail met 8 opties voor een afspraak dat er iemand langs kan komen om de schade te herstellen en wederom geen reactie. Onlangs weer gebeld en nu krijg ik te horen dat alleen de aannemer van de installatie dit moet herstellen, hij heeft de schade veroorzaakt en de garantie gegeven op de uitgevoerde werkzaamheden. (De aannemer is trouwens niet bij mij geweest om de schade te inventariseren, dat is door een servicemonteur van Brugman gedaan).
De aannemer krijgt nu van Brugman een mail dat hij contact met mij moet opnemen om de schade te herstellen. Maar ik wil helemaal niet dat deze aannemer nog bij mij aan het werk gaat, dat heb ik bij het melden van de schade ook aangegeven. Ons contact is zeer verstoord na diverse herstelwerkzaamheden vorig jaar en van vertrouwen in dit bedrijf is van mijn kant geen sprake.
Een week nadat de aannemer de mail heeft ontvangen heeft hij nog geen contact met mij opgenomen.
Ik ben hier inmiddels zo ontzettend klaar mee!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer dit jaar de wand in de slaapkamer van mijn zoon netjes gestuct wordt en hersteld, en dat deze werkzaamheden worden uitgevoerd door een andere aannemer dan die mij is toegewezen bij installatie van de badkamer.


