Klacht: achterzijde van de spiegel brokkelt af.

Marissa@1986 op 13 september 2018 over Brugman Keukens en Badkamers in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Brugman Keukens en Badkamers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 september 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Kollee, Spijtig om te horen dat u problemen heeft ondervonden met uw badkamerspiegel. Wij hebben nogmaals de leverancier geraadpleegd maar deze blijft bij zijn standpunt dat invloeden van buitenaf ervoor hebben gezorgd dat de spiegel gaat verweren. Neemt...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 13 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

anderhalf jaargelden is bij mij een badkamer geplaatst door Brugman. We hebben toen ook al een tijdje moeten wachten op de spiegel.
En nu begint de achterzijde van de spiegel aan de randen af te brokkelen waardoor je dus door een glas plaat kijkt.

Gewenste Oplossing:

Brugman zegt dat dit buiten de garantie valt omdat het onderhoud gerelateerd is, maar bieden aan om op een nieuwe spiegel van €525,- 50% korting te geven dus €262,50
Ik neem hier geen genoegen mee. ik ben pas tevreden als de hele spiegel vergoed word. Aangezien er wel 50% word aangeboden erkennen ze in zekere zin toch het probleem.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Brugman Keukens en Badkamers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Brugman Keukens en Badkamers in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Brugman Keukens en Badkamers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Brugman Keukens en Badkamers

Heeft op 21 september 2018 om 17:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Kollee,

Spijtig om te horen dat u problemen heeft ondervonden met uw badkamerspiegel. Wij hebben nogmaals de leverancier geraadpleegd maar deze blijft bij zijn standpunt dat invloeden van buitenaf ervoor hebben gezorgd dat de spiegel gaat verweren. Neemt niet weg dat wij, Brugman Keukens Badkamers, u wel tegemoet willen komen en bieden u de spiegel aan voor een coulanceprijs van € 200,00. Graag vernemen wij via de klantenservice of u dit aanbod accepteert.
Tevens willen wij u het advies geven om te kijken wat de oorzaak kan zijn van de verwering. Is de ventilatie wel voldoende of heeft het met een bepaald reinigingsmiddel te maken. Dit om te voorkomen dat u binnen korte termijn niet weer hetzelfde probleem krijgt.

Met vriendelijke groet,

Thea Verhoeven - Webcare Brugman Keukens Badkamers

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM