Klacht: 4mislukte pogingen leveren installeren frontje

FamilieML op 05 maart 2021 over Brugman Keukens en Badkamers in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Brugman Keukens en Badkamers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste familie Mink, Inmiddels is er al volop mailcontact met u en mijn collega van de klantenservice. Ik heb van haar begrepen dat er een afspraak staat om de juiste deurtjes te monteren. Wij gaan ervan uit dat het nu...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 5 maart 2021

Na vier mislukte pogingen om een frontje van de nieuwe keuken te installeren, heeft de klager herhaaldelijk vrije dagen moeten opnemen. Ondanks vriendelijke monteurs en verkopers, ervaart de klager een gebrek aan adequate klantenservice, vooral na lange wachttijden en onopgeloste problemen, waaronder geluidsoverlast van de vriezer.

Mijn Klacht:

Voor 4e keer een dag vrij genomen omdat er een frontje vervangen moet worden van onze nieuwe keuken. Elke keer is er wel iets, of verkeerde maat of beschadigd. Toen ik hier telefonisch (na 31 minuten in de wacht) contact over maakte met het verzoek dan savonds of weekends langs te komen, kreeg ik te horen dat het niet jullie probleem is dat ik werk fulltime door de week. Ten lange leste heb ik onze andere klacht inzake geluidsoverlast vriezer maar via Messenger gemeld. Hier werd keurig en snel op gereageerd, het zou doorgezet worden naar leverancier. Helaas tot op heden ook nog niets van gehoord. De monteurs en de verkopers zijn uiterst vriendelijk maar de klantenservice bij Brugman laat te wensen over.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag een nieuw frontje geleverd en geplaatst hebben op een dag en tijd naar mijn keuze zodat ik geen vrij meer hoef te nemen.
Ik wil graag dat er dan ook gekeken wordt naar het lawaai van de vriezer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Brugman Keukens en Badkamers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Brugman Keukens en Badkamers in behandeling genomen

Bericht van Brugman Keukens en Badkamers

5 jaren geleden - Beste familie Mink, Wij hebben uw melding in goede orde ontvangen en onder de aandacht van onze kalntenservice gebracht om deze te bespreken. Met vriendelijke groet, Thea Verhoeven - Brugman Keukens Badkamers

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Brugman Keukens en Badkamers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Brugman Keukens en Badkamers

Heeft op 15 maart 2021 om 10:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste familie Mink,

Inmiddels is er al volop mailcontact met u en mijn collega van de klantenservice. Ik heb van haar begrepen dat er een afspraak staat om de juiste deurtjes te monteren. Wij gaan ervan uit dat het nu goed gaat komen.
Tevens is er een melding naar de leverancier gemaakt met betrekking tot de vriezer. Mocht u vanuit de leverancier nog niets hebben vernomen dan hoort mijn collega dat graag van u. Bij voorbaat dank.

Met vriendelijke groet,

Thea Verhoeven - Brugman Keukens Badkamers

Alle klachten die gemeld zijn door FamilieML
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM