Klacht: Slechte oplossing

rrobaard op 16 september 2013 over Bristol in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bristol has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 september 2013
Reactie van het bedrijf:

klacht besproken tussen districtmanager en filiaalmanager. Afgesproken is; de FM neemt contact op met de klant om door te geven dat mevrouw de Woeffies laarzen om mag ruilen voor een nieuw paar.

Bedrijf Bristol
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 16 september 2013

Een klant kocht op 14 september schoenen voor haar dochter, maar ontdekte op 16 september dat de zool van de rechterschoen losliet. Na terugkeer naar de winkel bood het personeel aan de zool te laten plakken, wat de klant als een onacceptabele oplossing beschouwde, gezien de korte gebruiksduur en haar verwachtingen van de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Ik heb zaterdag 14 september voor mijn dochter schoenen/korte laarzen gekocht. Mijn dochter is 5 jaar. Ik heb bewust woeffies schoenen gekocht omdat ik goede schoenen wilde. Vandaag 16 september de schoenen voor het eerst aan. Om 15.15 uur bij het ophalen van school blijkt bij de rechterschoen de zool op voorkant los te laten. Ik ben direct naar de winkel gegaan. De oplossing die ze bieden is dat ze de zool laten plakken bij de schoenmaker. Dit vind ik geen oplossing. Het gaat om een kwalitatief goede schoen, speciaal voor kinderen. De zool mag na 1 dag dragen niet los laten. Wat mij betreft slechte kwaliteit van de zool. (misschien toeval dat het een slecht paar was, mijn ervaring is dat dit een goede schoen is) Ik denk dat wanneer na 1 dag de schoen kapot is, ik wel recht heb op een paar nieuwe schoenen of anders mijn geld terug. Ze geven aan dat je er niets van zal zien. Dat geloof ik alleen is de kwaliteit van die schoen niet goed wat mij betreft en heb ik er geen vertrouwen in dat dit goed gaat. Het is en blijft een zwakke plek in de schoen is mijn ervaring. Er werd niet naar mij geluisterd. Er werd alleen maar uitgegaan van de procedure die er normaal gesproken wordt gehanteerd. Ik koop al mijn kinderschoenen en veel kinderkleding bij Bristol. Ik heb al eens eerder meegemaakt dat een schoen binnen een week kapot was. Ik heb toen een paar nieuwe schoenen uit mogen kiezen. Dit heb ik ook aangegeven. Ze bleven bij hun standpunt en luisterden niet naar mijn verhaal. Daarnaast moest ik mijn discussie met de mevrouw ook in de winkel voeren. De mevrouw die mij hielp bleef achter de kassa staan. Netter en beter was geweest wanneer ze mij had uitgenodigd om even ergens anders de discussie verder te voeren.

Gewenste Oplossing:

1. Nieuw paar schoenen (zelfde merk, zelfde schoen)
of als dit niet kan
2. Geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bristol over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Bristol een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bristol in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bristol een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Bristol

12 jaren geleden - De districtmanager heeft contact gehad met de filiaalmanager van het Bristol filiaal in Hoogeveen. Afgesproken is dat de FM de klant gaat contacten en doorgeven dat mevrouw de Woeffies laarzen kan omruilen voor een nieuw paar.

Bristol

Heeft op 20 september 2013 om 12:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

klacht besproken tussen districtmanager en filiaalmanager.
Afgesproken is; de FM neemt contact op met de klant om door te geven dat mevrouw de Woeffies laarzen om mag ruilen voor een nieuw paar.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM