Mijn Klacht:
In juni 2013 kocht ik de Venus naked skin van Braun.
Een prijzig apparaat dat een voortdurend gladde en stralende huid belooft.
Ik ontving het apparaat maar het ging na een keer gebruiken stuk, ik kreeg een nieuw apparaat thuis gestuurd. Ook dit apparaat ging na 3x gebruiken stuk maar na lang mailen en bellen met de klantenservice van Braun kreeg ik weer een nieuw apparaat.
Mijn klacht gaat over de resultaten van het apparaat. Ik gebruik het nu al 15 maanden elke 2 weken zoals het schema aangeeft en nog steeds is mijn lichaams-haargroei niet weg. Dat is wel wat het apparaat belooft.
Ondertussen blijf ik scheren, dat kost geld en veel tijd terwijl het gebruik van het apparaat ook al veel tijd kost. Wat Braun niet vermeld in de advertenties van de Naked Skin is dat de wachttijd tussen de ene en de volgende flits 3 seconden bedraagt. Als ik mijn benen doe vanaf mijn enkels tot mijn liezen ben ik 4,5 uren bezig. Ik zou dit er voor over hebben als mijn haargroei daadwerkelijk wegbleef (na een dik jaar gebruik)
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn wanneer Braun mij een apparaat doet toekomen dat er echt voor zorgt dat mijn haargroei wegblijft, of dat nu met laser is of licht dat maakt me niet uit.
Jaren geleden ben ik voor gezichtshaargroei behandeld met lasertherapie en dat werkte wel goed, hoewel je dat ook moet onderhouden eens in de zoveel tijd.

